• شناسه خبر: 1858

ارتقای ارائه خدمات بهداشت و درمان به شهروندان با همیاری شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان

با همکاری و مساعدت مدیریت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، وضعیت ارائه خدمات در بخش بهداشت و درمان به شهروندان این شهر وضعیت مطلوب تری گرفت و موجب رشد و ارتقای کیفی این بخش گردید . ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

به نقل روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، با دستور  قباد ناصری؛ مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان  مبنی بر مساعدت و همکاری با شبکه بهداشت و درمان این شهرستان بمنظور تسریع در راه اندازی مرکز MRI این شهر ، همکاران بخش ترابری با اعزام بموقع ماشین آلات موجب تسریع در جابه جایی و نصب تجهیزات این مرکز گردیدند .

آسفالت محوطه ی مرکز MRI و محوطه سازی ساختمان قدیمی  بیمارستان  ۲۲ بهمن که هم اکنون بعنوان یک مرکزی آموزش بهداشت و درمان استفاده می گردد توسط اداره خدمات مهندسی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از دیگر اقدامات این شرکت در ارتقای وضعیت بهداشت و درمان شهرستان بود .

 همچنین در اقدام عام المنفعه دیگری ، عملیات مرمت و بازسازی پایگاه فوریت های پزشکی ( اورژانس ) که بدلیل واقع شدن در مرکز شهر مسجدسلیمان نقش موثری در کاهش زمان امداد رسانی پزشکی به شهروندان ایفا می کرد به منظور ایمن سازی فعالیت های فوریتی درمانی در هسته ی مرکزی شهر توسط مدیریت خدمات  آغاز گردید .

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست