• شناسه خبر: 5348

استاندار خورستان در پاسخ به حواشی اخیر: عجله نکنید همه چیز روشن می‌شود .

استاندار خوزستان در پاسخ به حواشی و مطالب مطرح شده در فضای مجازی علیه وی در خصوص دادگاه مدیر عامل پیشین نیشکر هفت تپه خوزستان عنوان کرد: به زودی همه چیز درباره این حواشی روشن خواهد شد. ...

شهرنوشت :

غلامرضا شریعتی روز شنبه در خرمشهر در جمع خبرنگاران اظهارداشت: ماه هیچ وقت پشت ابر پنهان نخواهد ماند و این موضوع نیز به زودی روشن و شفاف خواهد شد و حقایق برملا می شود.

وی با اشاره به حدیث  “الباطل یموت بترک ذکره( اهل باطل با فراموش کردن و بی اعتنایی از بین می روند) گفت: انشاءالله به زودی این موضوع روشن خواهد شد.

استاندار خوزستان به جزییات بیشتری در این خصوص اشاره نکرد ولی آن‌گونه که مشخص است  استاندار خوزستان از طریق مراجع قانونی موضوع اتهامات وارده به وی را پیگیری خواهد کرد.

فردی که خود را خبرنگار معرفی کرده است اخیرا مطالبی بر علیه استاندار خوزستان  در فضای مجازی مطرح کرد و مدعی است این مطالب در روز دادگاه  اسدبیگی مدیر عامل شرکت هفت تپه هفته که به اتهام مفاسد اقتصادی محاکمه شد هفته گذشته توسط نماینده دادستان مطرح شده است.

یک منبع آگاه در وزارت کشور نیز روز شنبه به ایرنا گفت که شایعات مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر برکناری «غلامرضا شریعتی» استاندار خوزستان واقعیت ندارد.

این منبع آگاه افزود: «آنچه تاکنون در فضای مجازی در این زمینه و انتصاب سرپرست برای استانداری خوزستان مطرح شده، خلاف واقع و صرفا یک شایعه است و آقای شریعتی همچنان به عنوان استاندار خوزستان فعالیت می کند.»

منبع : ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست