• شناسه خبر: 2843

استاندار خوزستان تاکید کرد: متولیان امر نبست به حقوق مصرف کنندگان دقت داشته باشند

غلامرضا شریعتی : برگزاری چنین نمایشگاه هایی در آستانه عید نوروز سبب افزایش قدرت خرید مردم می شود زیرا اقلام این نمایشگاه با تخفیف ۲۰ درصد عرضه می شود. ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

غلامرضا شریعتی شامگاه دوشنبه (۲۱ اسفندماه۹۶) در حاشیه بازدید از نمایشگاه بهاره اهواز در محل نمایشگاه بین المللی استان خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد : برگزاری چنین نمایشگاههایی در آستانه عید نوروز سبب افزایش قدرت خرید مردم می شود زیرا اقلام این نمایشگاه با تخفیف ۲۰ درصد عرضه می شود.
شریعتی افزود : در این نمایشگاه فروشندگان اقلام خود را با سود ۵ درصد عرضه می کنند .

استاندار خوزستان بیان کرد : ستاد تنظیم بازار در ۲ ماه مانده به عید نوروز جلسات زیادی جهت بررسی مسائل مختلف تشکیل داده است و امیدواریم تعطیلات تا پایان تعطیلات با همین جدیت انجام شود.

شریعتی تصریح کرد : به سازمان صنعت، معدن و تجارت، معاونت اقتصادی استانداری خوزستان، اداره کل تعزیرات و اصناف تاکید شده در عین رعایت حقوق فروشندگان، نسبت به حقوق مصرف کننده حساسیت داشته باشند و بازرسی های گسترده ای انجام دهند.

به گزارش شهر نوشت :

نمایشگاه بهاره اهواز شامل ۲۰۰ غرفه است که در پنج سالن اقلام مورد نیاز شهروندان مانند پوشاک، آجیل و شکلات، مواد شوینده، مبلمان و خوراکی های دیگر را عرضه می کند.

برگزاری این نمایشگاه هر ساله با هدف تنظیم بازار داخلی و جلوگیری از جهش احتمالی و کاذب قیمت کالاهای مورد نیاز مردم در ایام نوروز می باشد .
در این نمایشگاه با اولویت عرضه کالاهای مورد نیاز مردم در این ایام مانند : پوشاک ، کیف و کفش ، آجیل و خشکبار، شیرینی و شکلات،  مواد غذایی و پروتئینی و …برگزار می‌شود.

این نمایشگاه از ۲۱ تا ۲۷ اسفندماه در محل نمایشگاه بین المللی خوزستان و از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه تا ۲۳ پذیرای مردم است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست