• شناسه خبر: 17883

استقبال وصف ناشدنی بازدیدکنندگان نمایشگاه نفت از غرفه شرکت لوله سازی اهواز

غرفه شرکت لوله سازی اهواز در اولین روز از بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز و پتروشیمی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با استقبال وصف ناپذیر و خیره کننده بازدیدکنندگان قرار گرفت. ...

به گزارش روابط عمومی شرکت لوله سازی اهواز؛ بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی با حضور بیش از ۱۷۵۰ شرکت ایرانی و خارجی در بخش‌های مختلف ازجمله شرکت‌های بالادست نفت، گاز و پالایش و پتروشیمی و شرکت‌های دانش‌بنیان، پارک‌های فناوری، دانشگاه‌ها، استارتاپ‌ها و دیگر شرکت‌های مرتبط با صنعت نفت در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی آغاز به کار کرده است که  غرفه شرکت لوله سازی اهواز از همان ساعات ابتدایی نمایشگاه مورد استقبال وصف ناشدنی و خیره کننده بازدیدکنندگان قرار گرفت.

بر اساس این گزارش مهندس مجتبی یوسفی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، دکتر سید محسن موسوی منتخب مردم اهواز باوی؛ و حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی ؛ مدیرعامل شرکت نفت خزر؛ مدیران ارشد وزارتخانه نفت ، روسای انجمن های صنفی نفت ؛ گاز و پتروشیمی؛ جمعی لز مدیران عامل شرکت های تابعه مناطق نفت خیز جنوب ، جمعی از مدیران عامل شرکت های گاز استان های مختلف کشور ضمن بازدید از غرفه شرکت لوله سازی اهواز ؛ دقایقی میهمان غرفه این شرکت بودند و ضمن گفتگو با مدیرعامل شرکت لوله سازی اهواز؛ پیشنهاداتی را جهت همکاری و تعامل بیشتر در حوزه های کاری ارائه دادند.

جمعی از مدیران شرکت های نفتی و گازی نیز با حضور در غرفه شرکت لوله سازی اهواز در نمایشگاه بین المللی نفت تهران، با مدیران این شرکت دیدار و گفت و گو کردند.

براساس این گزارش مدیران عامل شرکت های گاز استان های اردبیل، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، قزوین، لرستان، همدان، کرمان و تهران در غرفه شرکت لوله سازی اهواز حضور یافتند و با مدیران این شرکت گفت و گو کردند.

همچنین امروز مدیران شرکت فولاد مبارکه اصفهان، مدیران شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و مدیران شرکت پترو امیل آسیا در غرفه لوله سازی اهواز حاضر شده و پیرامون مسائل توسعه ای و هم افزایی در جهت استفاده از فناوری های نوین در حوزه تولید تبادل نظر کردند.

جمع کثیری از کارشناسان، نمایندگان شرکت های نفتی هم با حضور در غرفه شرکت لوله سازی اهواز با دستاوردها و تولیدات و محصولات این شرکت آشنا شدند و با کارشناسان روابط عمومی و فروش شرکت بحث و گفت و گو کردند.

غرفه شرکت لوله سازی اهواز در نمایشگاه بین المللی نفت امروز در حالی مورد استقبال بی نظیر بازدیدکنندگان و مدیران ارشد و میان رده قرار گرفت که در نمایشگاه ایران اکسپو ۲۰۲۴ نیز غرفه این شرکت یکی از پربازدید کننده ترین غرفه های نمایشگاه بود.

حمایت جمعی از اصحاب رسانه های کشوری از شرکت لوله سازی اهواز و محصولات این شرکت در راستای تحقق فرمان سال مقام معظم رهبری و جهش تولید با مشارکت مردم نیز در حاشیه روز اول نمایشگاه بین المللی نفت از دیگر رویدادهای مهم در غرفه شرکت لوله سازی اهواز است.

شایان ذکر است نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پالایش و پتروشیمی ایران از لحاظ تعداد گستردگی شرکت کنندگان در زمره ی بزرگترین و مهم‌ترین نمایشگاه های حوزه صنعت نفت و گاز در جهان است که بیست و هشتمین دوره ی آن از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ در محل دائمی نمایشگاه های تهران با حضور شرکت های داخلی و خارجی برگزار می گردد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست