• شناسه خبر: 3713

با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش؛آئین کلنگ زنی ۴ پروژه آموزشی با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال در مسجدسلیمان برگزار شد

با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش کلنگ ساخت و احداث ۴ واحد آموزشی با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال در شهرستان مسجد سلیمان به زمین زده شد. ...

پیمان نجف پور – شهرنوشت :

به گزارش شهرنوشت ، امروز پنجشنبه ( ۳ مردادماه ۹۸ )  کلنگ زنی ساخت و احداث ۴ پروژه آموزشی با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال در این شهرستان با حضور سید جواد حسینی سرپرست وزارت آوزش و پرورش ، استاندار خوزستان ، سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان ، علی عسگر ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران و مسئولین استانی و شهرستان برگزار شد .

 

شایان ذکر است ؛ در قالب این آیین کلنگ زنی روند ساخت هنرستان شبانه روزی پسرانه امیرکبیر با زیربنای ۳ هزار و ۱۷۰ مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال آغاز شد.

همچنین پروژه آموزشی ۱۲ کلاسه نواب صفوی نیز با زیربنای ۱ هزار و ۶۴۶ مترمربع و با اختصاص اعتبار ۵۵ میلیارد ریال در این شهرستان ساخته خواهد شد.

گفتنی است ؛ در قالب این آیین کلنگ زنی روند ساخت و احداث دبستان ۶ کلاسه تلخاب با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال و زیربنای ۷۹۴ مترمربع کلید خواهد خورد. همچنین دبستان ۱۲ کلاسه ۱۲ فروردین با زیربنای ۱ هزار و ۶۴۶ مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۵۵ میلیارد ریال در این شهرستان ساخته خواهد شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست