• شناسه خبر: 4097

با حضور معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش؛ برگزیدگان خوزستانی جشنواره کشوری نوجوان سالم تقدیر شدند

با حضور معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش ۹ برگزیده خوزستان هشتمین دوره جشنواره کشوری نوجوان سالم تقدیر شدند. ...

پیمان نجف پور – شهرنوشت :

به گزارش شهرنوشت ، مهدی رفیعی، سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان پیش از ظهر امروز یکشنبه( ۲۷ مردادماه ۹۸) اظهار کرد: اختتامیه هشتمین دوره جشنواره کشوری نوجوان سالم ظهر روز شنبه ۲۶ مردادماه ۹۸ در مشهد مقدس برگزار شد. در جریان این رویداد برگزیدگان کشوری جشنواره نوجوان از استان خوزستان تقدیر شدند.

وی با اشاره به رتبه های برتر کسب شده در این دوره از جشنواره نوجوان سالم، عنوان کرد: در بخش دانش آموزی آیدا مصفر دانش آموز متوسطه اول آموزشگاه غزل یک بهبهان موفق به کسب رتبه دوم این جشنواره در رشته عکاسی شد. همچنین  محمد شیکی ومهدی مطلق دانش آموزان متوسطه اول آموزشگاه شهید باهنر بهبهان نیز در رشته روزنامه دیواری رتبه دوم کشوری را به ارمغان آوردند.

وی افزود: دانش آموزان زینب ساکی، سیده یاسمن شعبانی، سهیلا بنی مالک، مائده حیدری از آموزشگاه پردیس ناحیه ۱ اهواز در رشته روزنامه دیواری توانستند رتبه سوم کشوری را برای خوزستان کسب کنند. همچنین دانش آموز محمد رضا منصوری از آموزشگاه شهید بهشتی ناحیه ۲ اهواز موفق به کسب رتبه دوم در رشته ایده پردازی شد.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به سایر رتبه های برتر کسب شده در این دوره از جشنواره کشوری، عنوان کرد: دانش آموز علی رضا شیالی از آموزشگاه شاهد جهادگران ناحیه ۳ اهواز نیز موفق شد رتبه دوم کشوری در  رشته پویانمایی را از آن خود کند. نداگلی از آموزشگاه حجاب ناحیه ۳ نیز توانست رتبه اول کشور در رشته فیلم داستانی را کسب کند. همچنین دانش آموز محبوبه سلامات از هنرستان علوم رشته نقاشی ناحیه سه اهواز رتبه سوم نقاشی را از آن خود کرد. محمد هادی فریدونیان از آموزشگاه نوید صالحین ناحیه ۴ نیز موفق به کسب رتبه سوم کشوری در رشته پویا نمایی شد‌

رفیعی ادامه داد: همکار فرهنگی مژگان جابری هفشجانی از ماهشهر نیز توانست در رقابت با سایر فرهنگیان راه یافته به مرحله کشوری در  رشته ابتکارات پیشگیری رتبه سوم را از آن خود کند.

وی در عین حال با اظهار اینکه استان خوزستان برای سومین سال پیاپی توانست رتبه اول جشنواره نوجوان سالم را کسب کند، توضیح داد: دبیرخانه استانی جشنواره نوجوان سالم در استان خوزستان ۳۰ هزار اثر دریافت کرد. در نهایت پس از داوری آثار ۷۰ اثر به مرحله کشوری این جشنواره راه یافتند. این استقبال گسترده دانش آموزان خوزستانی زمینه ساز کسب عنوان اولی این جشنواره برای سومین دوره متوالی توسط خوزستان شد.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در پایان یادآور شد: اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی به عنوان متولی اصلی برگزاری جشنواره نوجوان سالم در استان خوزستان نقش مهمی در کسب این عناوین برتر کشوری ایفا کرده است. امیدواریم در سال آینده نیز شاهد افتخارآفرینی دانش آموزان خوزستانی در این جشنواره کشوری باشیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست