• شناسه خبر: 2121

حجت الاسلام و المسلمین جواد ممبینی در همایش تکریم ارباب رجوع : باید مسئولان در کارها تقوا پیشه کنند/ نگاه بسیاری ازمدیران به مردم نگاه ازبالا به پایین است.

مشاور عالی سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان خوزستان گفت : بیکاری عامل اصلی رنج و مشکلات عدیده جوانان کشور است . ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

 

حجت الاسلام و المسلمین جواد ممبینی؛ مشاور عالی سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان خوزستان در همایش تکریم ارباب رجوع مطرح کرد : بعضی از مدیران شهر اهواز دو درب خروج در اتاقشان دارند و ارباب رجوع را ساعت ها پشت درب اتاقشان معطل می کردند در حالی که از درب پشتی از اتاق خارج شده بودند .

حجت الاسلام و المسلمین ممبینی تاکید کرد:
خداوند متعال فرمودند :
واتقوا الله الذی انتم به مومنون
باید تقوی در کارها باشد امروزه صفت تقوی و خداترسی کمتر در بین مدیران ومسؤلان دیده میشود.

مشاور عالی سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان خوزستان با بیان اینکه ؛ متاسفانه نگاه بسیاری ازمدیران به مردم نگاه ازبالا به پایین است ؛ افزود :

باید دیدگاه یک مسئول به ارباب رجوع نگاه پدرانه باشد ، همانگونه که پیامبر مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی صلوات الله علیه نگاه پدرانه به مردم داشتند .

وی در ادامه با تاکید براینکه؛ باید کارها خالص باشد همانگونه که حضرت امام خمینی (ره) فرمودند : شما قصدتان را برای خدا خالص کنید ، که این خودش یک امر عبادی است .

حجت الاسلام و المسلمین ممبینی گفت : رعایت حقوق مصرف کنندگان و همچنین تکریم و احترام با مردم باید از جانب مسئولین کاملاً رعایت شوند و عدم رعایت این مسائل با رفتار با مشی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب تفاوت بسیار زیادی دارد .

مشاور عالی انجمن حمایت ازحقوق مصرف کنندگان استان خوزستان عنوان کرد : بسیاری از جوانان کشور ما از بیکاری رنج میبرند و عامل اصلی مشکلات عدیده جوانان کشور است و علی رقم پیگیری روزانه و جویای کار بودنشان به نتیجه نمی رسند و این درحالی است که برخی مدیران فقط فرصت اشتغال را ازجوانان استانمان گرفته اند.

حجت الاسلام والمسلمین ممبینی در پایان افزود : ان شا الله با تکیه بر شریعت مقدس اسلام ، مشکلات راحل کنیم و فرصتی برای خدمت به مردم فراهم سازیم .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست