• تاریخ:
    Warning: Use of undefined constant date - assumed 'date' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home3/shahrnvs/public_html/wp-content/themes/7shahr/single.php on line 11
    2021-03-21
  • شناسه خبر: 8556

درخواست و اعلام بیعت ۵۵۸۸ نفر از جوانان ، فرهیختگان اجتماعی ، سیاسی و چهره های علمی ، ورزشی کلانشهر اهواز ، حمیدیه ، باوی و کارون از دکتر محسن رضایی جهت حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ إِنَّ اللَّهَ یَأمُرُکُم أَن تُؤَدُّوا الأَماناتِ إِلىٰ أَهلِها . (آیه۵۸) خداوند به شما فرمان می‌دهد که امانتها را به صاحبانش بدهید . جناب آقای دکتر محسن رضایی میرقائد دبیر محترم مجم ...

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

إِنَّ اللَّهَ یَأمُرُکُم أَن تُؤَدُّوا الأَماناتِ إِلىٰ أَهلِها . (آیه۵۸)
خداوند به شما فرمان می‌دهد که امانتها را به صاحبانش بدهید .

جناب آقای دکتر محسن رضایی میرقائد دبیر محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام

سلام علیکم
مستطاب عالی فرزند خوزستان و بلکه فرزند ایران اسلامی هستید ؛ زمان اندکی تا انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران سال ۱۴۰۰ مهم و سرنوشت ساز باقی مانده است .
انتخاباتی بس مهم و آینده ساز و یا آینده سوز .
که در صورت تکرار اشتباهات و انتخاب غلط گذشته می تواند فاجعه آفرین باشد.
سردار عزیز سپاه اسلام
آن روزی که واقع بینانه لباس رزم را از تن در آوردید و جامه ی علمی اقتصادی را پوشیدید و هوشمندانه دست دشمن را خواندید و برای مبارزه با تهاجمات اقتصادی پا در میدان سیاست گذاشتید، شاید ما غفلت کردیم.
زمانی که در مقابل کلید دروغین یکی از کاندیداها ، هزار تومانی با ارزش آن روزها را نشان دادید ، هشدار به نابودی دادید، شاید ما غفلت کردیم.
امروز اما واضح است جوانی که با جمعی از جوانمردان هم قطار ایرانی اش و با دستان خالی توانست پوزه دشمن تا دندان مسلح را به خاک بمالد، امروز با تجربه ای که در این چند دهه کسب کرده و با کمک جوانان دانشمند و متخصص این مرز و بوم می تواند قطار انقلاب را از این پیچ حساس تاریخی عبور دهد و تا عزت و اقتدار را در صحنه اقتصاد به کشور باز گرداند.
اینجانبان امضاکنندگان ذیل به تعداد ۵۵۸۸ نفر این طومار را به نیابت جمع کثیری از جوانان ، فرهیختگان علمی ، عملی ، فعالان سیاسی و ورزشکاران کلانشهر اهواز مظلوم عاجزانه از جنابعالی درخواست می کنیم که وارد میدان انتخابات ۱۴۰۰ شوید وبا اطمینان خاطر باحضرتعالی بیعت می کنیم تا با مدیریت قوی ، انقلابی و جهادی ، ایرانی مقتدر در بُعد اقتصادی همانند امنیت را بسازیم ، انشاءالله خدا همراه شما و ما خواهد بود .

برای دیدن فهرست اسامی بر روی لینک زیر کلیک کنید :

بیعت با حاج محسن-۱

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست