• شناسه خبر: 2163

در آستانه دهه فجر انفلاب اسلامی / رشد ۵ درصدی و رکورد تولید شمش در شرکت فولاد

شرکت فولاد خوزستان موفق شد با تولید ۳ میلیون و یکصد وچهل و چهار هزارتن شمش تاپایان دی ماه ،به رشد ۵ درصدی در محصول نهایی دست یابد . ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

روابط عمومی فولاد خوزستان با انتشار اطلاعیه ای در آستانه دهه فجر و جشن های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ،ضمن تبریک این مناسبت به کارکنان تلاشگر این شرکت اعلام کرد تولید شمش طی دی ماه به رقم ۳۲۹ هزارتن و رکورد ارسال محصول صادراتی به ۲۵۳ هزارتن رسید که هردو رقم ، رکوردهای تازه ای در تولید و ارسال ماهانه فولاد خوزستان محسوب می شوند .

 

این گزارش به نقل از مدیر برنامه ریزی و کنترل تولید تصریح دارد رکورد تولید ماهیانه فولاد برای سومین مرتبه در سال جاری ارتقاء یافته است .

اطلاعیه روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان به نقل از علی اشکانی پور می افزاید : رکورد پیشین تولید ماهانه مربوط به شهریور ماه امسال با ۳۱ روز کاری و به میزان ۳۲۸ هزار و ۳۸۴ تن بود که هم اکنون در سی روز دی ماه پشت سر گذاشته شده است .

مدیر برنامه ریزی و کنترل تولید افزود : رشد ۵ درصدی تولید ده ماهه  فولاد خوزستان نسبت به مدت مشابه سال قبل در حالی است که تاکنون اهداف برنامه ای امسال شرکت نیز کاملا محقق شده است .

اشکانی پورخاطرنشان کرد : این رکورد شکنی و موفقیت ها بیانگر تلاش ،همدلی و البته دانش فنی کارکنان تلاشگر و متخصص شرکت فولاد خوزستان ،در راستای رسیدن به (( اقتصاد مقاومتی )) است .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست