• شناسه خبر: 1930

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان خوزستان: ۲ مرکز علمی کاربردی از خوزستان در بین ده مرکز برتر کشور قرار گرفت .

مسعود خداپناه گفت: ۳۱ مرکز دانشگاه علمی کاربردی فعال در خوزستان وجود دارد که دانشجویان در رشته‌های گوناگون در آن به تحصیل مشغول هستند. ...

 پیمان نجف پور – شهر نوشت : 

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان خوزستان گفت:  ۱۰ مرکز برتر دانشگاه علمی کاربردی در سراسر کشور معرفی شد که ۲ مرکز آن در استان خوزستان فعالیت دارند.
مسعود خداپناه امروز در آئین افتتاحیه چهارمین گردهمایی رؤسای دانشگاه‌های علمی کاربردی کشور در تالار اجتماعات دانشگاه علمی کاربردی استان خوزستان گفت: بر اساس پژوهشی که در ۲۵ مرداد ماه انجام شد، ۲ مرکز از خوزستان در بین ده مرکز برتر کشور قرار گرفت.
خداپناه ادامه داد: همچنین خوزستان رتبه نخست کشور در جذب دانشجو در واحد دانشگاه علمی کاربردی را در سراسر کشور دارد.
وی با بیان اینکه مراکز دانشگاه علمی کاربردی در نقاط مختلف استان خوزستان فعالیت دارند، افزود: ۳۲ هزار دانشجو در این مراکز مشغول به تحصیل هستند.
وی گفت:  ۳۱ مرکز دانشگاه علمی کاربردی فعال در خوزستان وجود دارد که دانشجویان در رشته‌های گوناگون در آن به تحصیل مشغول هستند.
رئیس دانشگاه علمی کاربردی واحد استان خوزستان در بخش دیگر  سخنان خود با اشاره به فعالیت‌های این دانشگاه بیان کرد: مجموعه پرسنل دانشگاه جامع در استان خوزستان ۱۱ نفر است و البته تعدادی نیروی حراست‌ نیز در اینجا داریم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به فعالیت‌های فرهنگی واحد خوزستان اشاره کرد و با با بیان اینکه این دانشگاه در ایام اربعین، در مرز چذابه در شهرستان دشت‌آزادگان موکبی بر پا کرد، گفت: این اقدام ارزشمند  مورد استقبال زائران واقع شد.
رئیس دانشگاه علمی کاربردی واحد استان خوزستان خاطرنشان کرد: این موکب با نام شهدای دانشگاه علمی کاربردی در ایام اربعین فعالیت می‌کرد که با کمک و مساعدت ریاست دانشگاه کشور و شورای فرهنگی بر پا شده بود.
وی همچنین در توضیحات خود درباره فعالیت‌های فرهنگی این دانشگاه برخی از اقدامات انجام شده در موکب اربعین را، برپایی ایستگاه معرفت، برگزاری همه روزه نماز جماعت و توزیع بسته‌های فرهنگی بین زائران اربعین حسینی عنوان کرد.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست