• شناسه خبر: 4081

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در دیدار استاندار خوزستان با رتبه های برتر کنکور: دانش آموزان خوزستان دارای استعدادهای زیادی در زمینه های مختلف هستند

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: دانش آموزان ما دارای قابلیت های زیادی در زمینه های علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی هستند. ...

پیمان نجف پور- شهرنوشت :

به گزارش شهرنوشت ، مهدی رفیعی شنبه شب ۲۶ مردادماه ۹۶ در دیدار استاندار خوزستان با علیرضا سخایی راد، رتبه اول کنکور سراسری ریــاضی و فنی و سیاوس کیـانپور، رتبه نــهم کنکور علوم تجربی در مهمانسرای استانداری خوزستان با تبریک ولادت امام هادی(ع)  و سالروز بازگشت آزادگان به میهن گفت: به عنوان یک معلم از تلاش های استاندار خوزستان تشکر می کنم و این موفقیت را مدیون تلاش مجموعه مدیریتی در استان خوزستان و توجه به آموزش و پرورش می دانم.

وی با بیان اینکه رتبه های برتر و زیر هزار کنکور  دانش آموزان خوزستان از سراسر استان در حال دریافت  است، گفت: موفقیت حاصل شده در استان خوزستان بخشی از موفقیت دانش آموزان خوزستانی است و دانش آموزان ما دارای قابلیت های زیادی در زمینه های علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی هستند.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان افزود: دانش آموزان هندبالیست خوزستانی نیز در سال جاری موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی سی امین دوره رقابت های هندبال دختران دانش آموزان کشور شدند.

وی همچنین از کسب ۷ عنوان برتر کشوری در سی و هفتمین جشنواره فرهنگی هنری کشور توسط دانش آموزان خوزستانی خبر داد و گفت: دانش آموزان استان خوزستان  موفق به کسب ۲ رتبه اول، یک رتبه دوم، ۲ رتبه سوم و ۲ عنوان برگزیده در سی و هفتمین جشنواره فرهنگی هنری دانش آموزان سراسر کشور شدند.

رفیعی در عین حال از کسب ۱۲ رتبه برتر کشوری مسابقات قرآن، عترت و نماز توسط دانش آموزان دختر خوزستانی خبر داد و گفت: از تفکر و خیزشی که در استان در راستای ایجاد بسترهای مناسب برای موفقیت دانش آموزان خوزستان فراهم شد،  تشکر می کنم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست