• شناسه خبر: 4699

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان خبر داد: کلنگ ۲ فضای آموزشی با اعتباری بالغ بر ۵۵ میلیارد ریال در شاوور به زمین زده شد/زمین چمن مصنوعی با اعتبار ۳ میلیارد ریال در شاوور افتتاح شد

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان از آغاز پروژه ساخت و احداث یک هنرستان ۶ کلاسه و یک دبستان ۶ کلاسه در شهر الوان از توابع شاوور با اعتبار ۵۵ میلیارد ریال و بهره برداری از زمین چمن مصنوعی شاوور با اعتباری بالغ بر ۳ می ...

پیمان نجف پور – شهرنوشت :

به گزارش شهرنوشت ؛ مهدی رفیعی ظهر امروز پنجشنبه( ۱۴ شهریورماه ۹۸ )در حاشیه آئین کلنگ زنی اظهار کرد: هنرستان ۶ کلاسه حضرت سمیه در زمینی به مساحت ۸۵۰ مترمربع و با اختصاص اعتبار ۳۵ میلیارد ریالی  در الوان ساخته خواهد شد.

وی افزود: همچنین دبستان ۶ کلاسه معراج با اختصاص اعتبار ۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات خیری با متراژ ۴۸۰ مترمربع در بخش دیگری از شهر الوان ساخته خواهد شد.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان ادامه داد: پروژه ساخت کتابخانه دانش آموزی روستای میان آب بخش شاوور نیز با اختصاص اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و با متراژ ۲۱۰ مترمربع نیز کلید خورد‌.

رفیعی در پایان گفت: زمین چمن مصنوعی مخصوص ورزش دانش آموزی نیز با اختصاص اعتبار ۳ میلیارد ریال در شاوور به بهره برداری رسید.

منبع:روابط عمومی

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست