• شناسه خبر: 3411

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان : کسب ۲ رتبه برتر کشوری در چهارمین دوره مسابقات قرآن ، عترت و نماز فرهنگیان کشور توسط فرهنگیان خوزستانی

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان از کسب یک عنوان دومی و همچنین مقام چهارم چهارمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان کشور توسط دو فرهنگی خوزستانی خبر داد. ...

پیمان نجف پور – شهرنوشت :

به گزارش شهرنوشت ، مهدی رفیعی دهکردی صبح امروز پنج شنبه (۱۳ تیرماه ۹۸ ) اظهار کرد: چهارمین دوره مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز فرهنگیان ۹ تا ۱۱ تیرماه و با حضور ۳۲۰ فرهنگی از سراسر کشور در مشهد برگزار شد.

رفیعی  با اشاره به حضور ۸ فرهنگی خوزستانی در این دوره از رقابت های قرآنی، خاطرنشان کرد: نزیهه جنامی از شهرستان شادگان موفق به کسب رتبه دوم این مسابقات در رشته قرائت تحقیق شد. همچنین سید مهدی موسوی نسب از شهرستان کارون توانست مقام چهارم این جشنواره را در رشته حفظ کل قرآن کریم از آن خود کند.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان ادامه داد : در این دوره از مسابقات ۳۲۰ فرهنگی از سراسر کشور در رشته های روش تدریس احکام،  نهج البلاغه، قرائت و حفظ ۱۰ جز و حفظ کل قرآن کریم در مدت ۳ روز با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی در پایان گفت: استان خوزستان دارای ظرفیت های خوبی در حوزه قرآن و عترت است. کسب رتبه های این چنینی نشان از تلاش و پشتکار همکاران خوب فرهنگی در حوزه قرآن و عترت است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست