• شناسه خبر: 2207

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز : پروژه های آبرسانی بصورت اصولی و اساسی در حال اجراست .

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز با بیان اینکه پروژه های آبرسانی شهری بصورت اصولی و اساسی در حال اجراست گفت: شرکت آبفا اهواز تا قبل از بهره برداری از پروژه ها آب را مدیریت کنند. ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

به گزارش شهر نوشت و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز دکتر نبی اله خون میرزائی سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز روز دوشنبه در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری با اشاره به اینکه آب و فاضلاب شهرستان با یک غفلت بیش از ۱۰ساله رو به رو شده است، گفت:آب و فاضلاب اهواز از زیرساخت های توسعه عقب است و همت و زحمات کریمی مدیر عامل آب و فاضلاب اهواز و همکاران وی، و همچنین زحمات شبانه روزی و پشتیبانی دکتر شریعتی استاندار خوزستان و معاونین وی و همچنین پیگیری نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی منجر به مصوبه خوب فروردین ماه دولت در خصوص آب و فاضلاب اهواز شده است، و در حال حاضر حجم کار را بالا برده و کار به خوبی،اصولی و اساسی درحال اجراست.
وی افزود: تا زمانی که این پروژه ها به بهره برداری نرسد، این دغدغه ها وجود دارد و ضمن اینکه کار بلند مدت ما باید این باشد که بصورت جامع و اصولی کار را به سرانجام برسانیم، و در این مقطع زمانی  شرکت آبفا اهواز یک مراقبت ویژه انجام دهند، تا امسال را به سلامت بگذرانیم تا پروژه های آبرسانی  به بهره برداری برسند.
سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز با اشاره به لغو جلسه شورای سلامت در روزهای گذشته گفت: عدم حضور مدیران عضو جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی تصمیم به لغو آن شد، و مدیران باید در جلسات حضور داشته باشند و در صورت غیبت نماینده تام الاختیار مدیر اداره و یا دستگاه مربوطه در جلسه حضور یابد.
دکتر خون میرزائی با اشاره به راهپیمایی اربعین حسینی و حجم بالای گردشگر در اسفند ماه  درشهرستان اهواز گفت:با توجه به ورود زائران اربعین حسینی دستگاه ها به حالت آماده باش هستند، تا خدمات لازم به زائرین و گردشگران داده شود و ضمن اینکه بعد از برگشت زائران از کشور عراق برای جلوگیری از ورود بیماری ها تمهیدات لازم توسط دستگاه های ذیربط اندیشیده شود.
وی افزود: در اجرای مصوبات شورای سلامت و امنیت غذایی ، وضعیت خوبی نیست و این کمی و کاستی ها باید به سرعت اجرا شود ،ولی در عین حال بخش زیادی از مصوبات مهم در این شهرستان اجرا شده است.
رئیس شورای سلامت شهرستان اهواز افزود: مصوبات شورای سلامت و امنیت غذایی یک بار دیگر باید مرور شود و هرآنچه که اجرا نشده است، توسط اداره و دستگاه مربوطه اجرا شود و اگر دستگاهی توانایی اجرای مصوبه ای را ندارد به فرمانداری گزارش دهد تا فرمانداری پشتیبانی لازم را انجام دهد.
دکتر خون میرزائی ادامه داد:رونوشت توافق نامه بین شرکت آبفا و شهرداری کلانشهر اهواز درخصوص فصل بارندگی، به فرمانداری ارسال شود تا فرمانداری نیز در جریان کار این دستگاه ها قرار گیرد.
وی از زحمات شهردار،رئیس شورا و اعضای شورای شهر اهواز و کارکنان شهرداری در جبران عقب ماندگی ها در طول یکماهه گذشته تشکر و قدر دانی کرد و افزود: در مناطقی که هرس درختان صورت نگرفته است، مراکز بهداشت به شهرداری گزارش دهند، تا شهرداری های این مناطق در اسرع وقت نسبت به هرس آنها اقدام کنند.
سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز با اشاره به انشعابات غیر مجاز در شهرستان اهواز گفت: انشعابات غیر مجاز فقط ضرر و زیان آن مصرف آب نیست و مشکلات دیگری نیز بوجود می آورد و حتما برخورد اساسی با متخلفات صورت گیرد و ادامه دار باشد، چون تهدیدات متعددی برای ما دارد.
دکتر خون میرزائی در پایان در خصوص بیماری آنفلوانزای پرندگان از دستگاه های ذیربط جهت مدیریت این بیماری در سال گذشته تقدیر و تشکر کرد و گفت: مصوبات اجرا شود و مصوباتی که نیاز به هماهنگی بیشتر داشته باشد نیز گزارش دهند تا آسیب نبینیم و غافلگیر نشویم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست