• شناسه خبر: 2768

عضو هیئت رئیسه فدراسیون گلف کشور: برگزاری مسابقات گلف جام شهباز حسین پور به صورت فرامنطقه ای/ رشته گلف در ۱۵ استان کشور فعال است

حسین پور بیان کرد: تفاوت مسابقات امسال با سنوات گذشته این است که امسال مسابقات انتخابی تیم ملی هم هست و قهرمانان به اردوی تیم ملی دعوت و در فرصت مقتضی به مسابقات بین المللی اعزام می شوند. ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

عضو هیئت رئیسه فدراسیون گلف کشور گفت: هرچند زادگاه مرحوم شهباز حسین پور در شهر مسجدسلیمان بوده ولی وی قهرمان ملی بود و تصمیم هیئت رئیسه این است که این مسابقات را فرامنطقه و در سراسر کشور برگزار کنیم.
 بهمن حسین پور در حاشیه مراسم اختتامیه هفدهمین دوره ی مسابقات گلف جام شهباز حسین پور و انتخابی تیم ملی که بعد از ظهر امروز جمعه ۱۸ اسفند ماه در زمین گلف شرکت ملی حفاری در اهواز برگزار شد؛ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امسال هفدهمین سال مسابقات مرحوم حسین پور را در اهواز برگزار کردیم.تفاوت این دوره از مسابقات با دوره های دیگر این است که برای اولین بار این مسابقات خارج از مسجدسلیمان برگزار می شود.
وی افزود: امسال در برگزاری این مسابقات با میزبانی شهری غیر از مسجدسلیمان نیز با ناراحتی بسیاری از ورزشکاران و اعضای هئیت این شهرستان مواجه شد.
حسین پور گفت: تصمیم هیئت رئیسه این بود که از امسال  این مسابقات را خارج از شهر مسجدسلیمان برگزار کنیم. هرچند زادگاه مرحوم شهباز حسین پور در شهر مسجدسلیمان بوده ولی وی قهرمان ملی نیز بود و تصمیم هیئت رئیسه این است که این مسابقات را فرامنطقه و در سراسر کشور برگزار کنیم.
معاون مراسم و تشریفات دفتر ریاست جمهوری تصریح کرد: البته تصمیم گرفته شد که هر سه سال یک بار در مسجدسلیمان برگزار شود ولی تلاش می شود برای نهادینه سازی این مسابقات آن را طی سنوات آینده با میزبانی استان های مختلف برگزار کنیم.
حسین پور بیان کرد: تفاوت مسابقات امسال با سنوات گذشته این است که امسال مسابقات انتخابی تیم ملی هم هست و قهرمانان به اردوی تیم ملی دعوت و در فرصت مقتضی به مسابقات بین المللی اعزام می شوند.
وی افزود: در این دوره ورزشکاران با علاقه و انگیزه زیاد در مسابقات شرکت کردند که بازی خوبی هم داشتند. چون رقابت سالمی برای راهیابی به تیم ملی بین آنها ایجاد شده است.
حسین پور با بیان اینکه بیشترین بازیکنان تیم ملی را از مسجدسلیمان و استان خوزستان انتخاب می شوند؛ تصریح کرد: فدراسیون گلف کشور در اوایل سال ۷۰ تاسیس شد و از همان اول مسجدسلیمانی ها در بنیانگذاری آن نقش داشتند. اکنون این رشته در ۱۵ استان فعال است و امیدوارم با کمک فدراسیون و کمیته المپیک شاهد پیشرفت بیشتری در ورزش گلف باشیم.
عضو هیئت رئیسه فدراسیون گلف کشور با بیان اینکه گلف ورزش دیپلمات ها است؛ ادامه داد: اسمی که برای این ورزشکار گذاشتم پیاده روی با انگیزه است که ورزشکاران طی آن حدود هشت کیلومتر پیاده روی دارند و در عین حال ورزشکاران باید تمرکز هم داشته باشند. و هرکسی که علاقمند به پیاده روی باشند یا تمرکز به انجام این ورزش گرایش پیدا می کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست