• شناسه خبر: 4016

فرماندار اهواز : نمایشگاه تخصصی بومی سازی قطعات، راهی برای جذب سرمایه گذار

فرماندار اهواز گفت: نمایشگاه فرصتی است که بتوانیم در تامین قطعات یدکی خود کفا باشیم، با راه اندازی این چنین نمایشگاه ها در سطح ملی با استفاده از ظرفیت هایی که استان ما در جذب سرمایه گذار دارد می توانیم موفق باشیم. ...

پیمان نجف پور- شهرنوشت:

به گزارش شهرنوشت : جمال عالمی نیسی فرماندار اهواز در در اختتامیه، اولین نمایشگاه تخصصی بومی سازی قطعات، تجهیزات و مواد گروه فولاد خوزستان،در گفتگو با خبرنگار شهرنوشت اظهار ‌کرد: به طور کلی خوزستان یکی از قطبهای تولید فولاد در کشور است، در واقع یک چهارم فولاد کشور در خوزستان تولید می شود.
وی با بیان اینکه فولاد خوزستان بعنوان صنعت مادر نقش بسزایی در رونق تولید و ایجاد اشتغال دارد، افزود: وجود زنجیره تولید فولاد در خوزستان در کنار فولاد خوزستان، مانند شرکتهای گروه ملی، فولاد اکسین، نورد لوله اهواز، کاویان و دیگر کارخانه های بخش خصوصی در دزفول، شادگان و اهواز، اهم این نمایشگاه را افزایش می دهند.
فرماندار اهواز عنوان کرد: همچنین این نمایشگاه زمینه تامین و بومی سازی قطعات یدکی، جذب سرمایه گذار و رونق تولید در توسعه اشتغال را افزایش می دهد که لازم بود از پیشتر شاهد اینگونه نمایشگاهها بودیم‌.
عالمی نیسی برگزاری این نماشگاه را به فال نیک گرفت و بیان کرد: نمایشگاه فرصتی است که بتوانیم در تامین قطعات یدکی خود کفا باشیم، با راه اندازی این چنین نمایشگاه ها در سطح ملی با استفاده از ظرفیت هایی که استان ما در جذب سرمایه گذار دارد می توانیم موفق باشیم.
وی یادآور شد: با توجه به وضعیت تحریم های فعلی و تحریم های پیش رو در بخش تولیدات صنعتی، برگزاری نمایشگاههای تولید داخلی از اهمیت خاصی برخوردار است‌.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست