• شناسه خبر: 1236

مدیرعامل شرکت آبفا اهواز در مراسم گرامیداشت هفته بسیج: بسیجیان میراث داران فرهنگ و تاریخ اسلام و ایران هستند

مراسمی به مناسبت هفته بسیج با حضور فرمانده حوزه مقاومت شهید عباسپور صنعت آب و برق استان خوزستان ، مدیرعامل و جمعی از بسیجیان شرکت آبفا اهواز در محل نمازخانه این شرکت برگزار شد . ...

شهر نوشت به نقل از روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، مراسمی با حضور فرمانده حوزه مقاومت شهید عباسپور صنعت آب و برق استان خوزستان، مدیرعامل و جمعی از بسیجیان شرکت آبفا اهواز در محل نمازخانه این شرکت برگزار شد.

ساعدی فرمانده حوزه مقاومت شهید عباسپور صنعت آب و برق استان خوزستان ، ایام گرامیداشت بسیج را به کلیه بسیجیان در عرصه های گوناگون این نهاد مقدس تبریک گفت.

وی وجود این نهاد ارزشمند را مرهون الطاف بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی برشمرد.

ساعدی درخت پرثمر انقلاب را مدیون آبیاری آن با خون شهدای دفاع مقدس دانست و گسترانیده شدن و به بار نشستن آن را امروزه حتی در سطوح بین المللی نیز قابل مشاهده عنوان داشت.

در ادامه مراسم، مهندس فردوس کریمی مدیرعامل شرکت آبفا اهواز ضمن تبریک به مناسبت هفته مبارک بسیج و آرزوی سلامتی برای کلیه سربازان نظام به ویژه مدافعان حرم اهل بیت علیهم السلام ، این شرکت را مفتخر به داشتن نیروهای ایثارگر مدافع حرم و بسیجیان غیور دانست .

وی گفت: حضور فرزندان شهدای مدافع حرم در مجموعه آبفا اهواز  مایه مباهات  این شرکت می باشد .

مهندس کریمی یادآور فرمان حضرت امام خمینی (ره) بر تشکیل بسیج گردید و افزود:تکیه زدن بر دلاوری ها و رشادت های بسیجیان در زمان جنگ تحمیلی دشمن علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ،موجبات حفظ میهن را فراهم ساخت.

وی خاطر نشان کرد: امروزه همچنان شاهد فداکاری ها و رشادت های فرزندان بسیج در جبهه های نبرد حق علیه باطل در سنگرهای مقابله با اسراییلیون و عناصر تروریستی هستیم.

وی بسیج را یک نماد ارزشی عنوان نمود که در عرصه های مختلف، عملکردی بسیار  درخشان در تاریخ کشور  از خود برجای می گذارد.

مهندس فردوس کریمی بیان داشت: بسیجیان میراث داران فرهنگ و تاریخ اسلام و ایران هستند.

گفتنی است قبل از شروع این مراسم نماز پرفیض ظهرو عصر  به صورت جماعت با حضور مدعوین و مسئولین شرکت آبفا اهواز برپا شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست