• شناسه خبر: 2667

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب:نوسازی تأسیسات فرآورش نفت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در داخل کشور

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از به‌روز رسانی تأسیسات قدیمی و فرسوده شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان مطابق با جدیدترین استانداردها و فن‌آوری‌های روز خبر داد. ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

بیژن عالی پور( ۸ اسفندماه ۹۶) در جمع مدیران ، روسا و کارشناسان فنی و عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان اظهار کرد : همه تأسیسات فرآورش نفت در این شرکت با توجه به اولویتی که در خصوص قدمت اماکن صنعتی‌اش داشت با استفاده از توانمندی نیروهای ایرانی طراحی و احداث شد.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت : این تأسیسات شامل کارخانه‌های متمرکز بهره‌برداری و نمکزدایی نفت و همچنین تزریق گاز است که در مناطق مختلف همچون هفت شهیدان مسجدسلیمان، لالی،لب سفید، قلعه نار، کبود، هفتکل و نفت سفید توسط مدیریت مهندسی و ساختمان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب احداث شده و وارد مدار خدمت شده‌اند.

وی تصریح کرد : برخی از این واحدها همچون نمکزدایی متمرکز نفت سفید و هفتکل یا بهره‌برداری هفتکل وارد مرحله پیش راه‌اندازی شده و ان شاءالله در آینده نزدیک افتتاح می‌شوند .

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از رعایت موازین ایمنی در محیط‌های عملیاتی و اداری شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان تقدیر کرد و خواستار توجه همیشگی به این مقوله به منظور حفظ ایمنی و سلامتی کارکنان به عنوان اصلی‌ترین و گرانبهاترین سرمایه صنعت نفت شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست