• شناسه خبر: 1532

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان خبر داد: پرداخت پاداش به تیم‌های استقلال‌خوزستان و نفت‎آبادان

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از پرداخت پاداش به تیم های استقلال خوزستان و نفت آبادان پس از صعود به نیمه نهایی جام حذفی خبر داد. ...

شهر نوشت :

به نقل از پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان، افشین حیدری با تبریک به مناسبت صعود تیم های استقلال خوزستان و نفت آبادان به مرحله نیمه نهایی جام حذفی، اظهار کرد: باتوجه به این که برای اولین بار است که همزمان دو تیم خوزستانی به مرحله نیمه نهایی جام حذفی صعود می کنند و این افتخار بزرگی برای فوتبال خوزستان است، به زودی پاداشی از سوی اداره کل ورزش استان به دو تیم استقلال خوزستان و نفت آبادان پرداخت می شود.

وی بیان کرد: روز گذشته تیم های خوزستانی برابر حریفان قدر خود عملکرد بسیار خوبی داشتند و با صعود به مرحله بعدی این مسابقات موجبات شادی هم استانی ها را فراهم کردند. پتانسیل خوزستان بیش از این است و امیدوارم شاهد حضور نمایندگان خوزستان در فینال این رقابت ها باشیم.

حیدری در پاسخ به این سوال که باتوجه به این که در همه حال پشتیبان استقلال خوزستان بوده اید و خیلی از موانع را از سر راه این تیم برداشته اید، در ادامه نیز از این تیم تا بهتر شدن شرایطش در لیگ برتر حمایت خواهید کرد؟ گفت: بله ،همچنان حمایت می کنم. تمام تلاش ما این است که هر سه تیم لیگ برتری خوزستان با آسودگی خاطر در مسابقات شرکت کنند و هر موقع مشکلی هم بوده است، ما ورود کرده ایم و نگذاشته ایم که مشکل حادتر شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست