• شناسه خبر: 2833

مدیر مسئول روزنامه طلوع خوزستان : مدیران استان باید رسانه ها را به عنوان رکن چهارم دموکراسی باور کنند

سعیدی گفت :تحلیل مسائل اجتماعی،پیگیری آسیب های اجتماعی،پیشنهاد بسته های فکری و مشورتی به نهادها،مناظره مسئولان و کارشناسان در جهت توسعه فضای اجتماعی،فرهنگی استان را در چشم انداز اهداف خود ترسیم نموده است . ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

ایمان سعیدی مدیر مسئول روزنامه طلوع خوزستان که اخیرا به جمع روزنامه های استانی پیوسته است در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: مطبوعات باید برای رشد و پیشرفت به سمت ایده های نوین  جذب تقویت زیر ساخت رسانه خود اهتمام ورزند از سویی دیگر مدیران استانی برای رشد و توسعه استان باید مطبوعات را به عنوان رکن چهارم دموکراسی باور کنند و با اعتماد به رسانه های استان سعی در رفع موانع توسعه نمایند.
سعیدی با اعلام تبدیل وضعیت شدن نشریه طلوع خوزستان از هفته نامه به روزنامه استانی  افزود:   این نشریه قصد دارد با بهره گیری از همکاران با تجربه به سمت تولید بیشتر محتوا پیش برود  . ما در صدد تقویت  فعالیت ها در فضای مجازی و استمرار در  چاپ روزنام هستیم و باتوجه تغییر در دوره انتشار خود، جذب نیروی خبری فعال و زبده را پیش رو داریم تا به روز ترین و مهمترین اخبار استان را انعکاس دهیم .
 مدیر مسئول روزنامه طلوع خوزستان در پایان تاکید کرد : دغدغه بازتاب مسائل اجتماعی و مشکلات مردمی  جزو لاینفک طلوع بوده و هست .
سعیدی تصریح کرد : روزنامه طلوع خوزستان تحلیل مسائل اجتماعی استان را با دعوت از کارشناسان و پیگیری آسیب های اجتماعی و پیشنهاد بسته های فکری و مشورتی به نهادهای مربوطه و همچنین مناظره بین  مسئولان و کارشناسان در جهت توسعه فضای اجتماعی ، فرهنگی استان را در چشم انداز اهداف خود ترسیم نموده است .
 مدیر مسئول روزنامه طلوع خوزستان در پایان گفت : امیدوارم با مشارکت مسئولین و تلاش همکاران رسانه بازتاب بهتری از این مسائل را داشته باشیم .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست