• شناسه خبر: 5427

مشاور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در امور پیگیری و اجرایی: مناطق نفتخیز جنوب، سهم خود را در کمک مالی به اجرای پروژه آبرسانی غیزانیه ادا کرده است

محمد خانچی: مناطق نفتخیز جنوب در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود، به صورت مستمر به شرکت‌های دولتی متولی این حوزه ها کمک های مالی می‌نماید و این کمک‌ها متناسب با پیشرفت کار، به سازمان‌های مسئول تعلق می‌گیرد. ...

شهرنوشت :

محمد خانچی مشاور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در امور پیگیری و اجرایی اظهار داشت: پروژه آبرسانی به غیزانیه از سوی شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان در دست اجرا بوده‌است و مناطق نفت خیز جنوب در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود، کمک به تامین بخشی از اعتبار این پروژه به میزان ۱۲۰ میلیارد ریال را بر عهده گرفت، که به تعهد خود در زمان مقرر عمل کرده است.
خانچی  گفت: هرچند این شرکت وظیفه خطیر و ملی تولید پایدار سوخت و انرژی کشور را برعهده دارد و مطابق قانون  مجاز به اجرای مستقیم پروژه‌های عمرانی، بهداشتی، آموزشی و نظایر آن نمی باشد، اما در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود، به صورت مستمر به دستگاه های متولی این حوزه ها کمک های مالی می‌نماید و این کمک‌ها متناسب با پیشرفت کار، به سازمان‌های مسئول تعلق می‌گیرد.
در خصوص پروژه آبرسانی به غیزانیه نیز این شرکت در چند مرحله، کمک ۱۲۰ میلیارد ریالی مورد درخواست را به شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان، در زمان مقرر تخصیص داده است.
خانچی افزود: این شرکت، افزون بر کمک ۱۲۰ میلیارد ریالی به اجرای این طرح، جهت کاهش مشکلات مردم از سال ۹۴ تا کنون، توسط ۶ دستگاه تانکر آب رسانی، به یاری مردم منطقه شتافته است.
وی تاکید کرد: قطعاً استحقاق مردم شریف این منطقه بیش از این است و امید است که با پیگیری های مقامات مسئول و کمک‌های موثری که صنعت نفت و برخی سازمان‌های دیگر نموده اند اجرای این پروژه هر چه سریعتر به سامان برسد.
منبع: شوشان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست