• شناسه خبر: 1607

معاون عمرانی استانداری خوزستان در آیین تودیع و معارفه فرماندار دزفول: سرپرست جدید فرمانداری دزفول نیز یکی از نیروهای توانمند و خلاق اجرایی با سابقه کار در بخش های مختلف است/

هاشمی اضافه کرد: اکثر فرمانداران استان تغییر کرده و یا در مرحله تغییر هستند و تغییر فرماندار دزفول ۱۰۰ درصد ناگهانی نبوده و از مدت ها پیش در دست پیگیری بوده است ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

فرامند هاشمی زاده معاون عمرانی استانداری خوزستان پیش از ظهر امروز سه شنبه (۵ دیماه ۹۶ ) در جلسه شورای اداری شهرستان دزفول که به تودیع و معارفه فرماندار سابق و سرپرست فرمانداری دزفول اختصاص داشت ، اظهار کرد: آصفی یکی از فرمانداران کهنه کار و باتجربه خوزستان است که همیشه با توسعه گرایی در زمینه رونق اقتصادی که موتور محرکه هر سرزمینی است، گام های ارزشمندی برداشت.

فرامند هاشمی زاده گفت: اکثر فرمانداران استان تغییر کرده و یا در مرحله تغییر هستند و تغییر فرماندار دزفول ۱۰۰ درصد ناگهانی نبوده و از مدت ها پیش در دست پیگیری بوده است.

وی با اشاره به عدم حضور شریعتی استاندارخوزستان در این مراسم ، افزود : وی در سمینار استانداران در تهران حضور داشت .

هاشمی با بیان اینکه جایگاه خوبی برای فرماندار پیشین دزفول در استانداری در نظر گرفته خواهد شد، گفت :  سرپرست جدید فرمانداری دزفول نیز یکی از نیروهای توانمند و خلاق اجرایی با سابقه کار در بخش های مختلف است که بنا به تاکید استاندار خوزستان مبنی بر استفاده از نیروهای جوان در این سمت منصوب گردید .

وی همچنین با بیان اینکه دزفول به گردن همه کشور حق دارد و از جایگاه بالایی برخوردار است  افزود : وجود نیروی انسانی متخصص در دزفول یکی از امتیازات این شهر محسوب می شود؛ بنابراین سرپرست فرمانداری نیازی به جست و جو برای نیروی متخصص  ندارد و از آنجایی که نیروهای جوان و خلاق از توانایی و جنب و جوش زیادی برخوردارند ،باید از این نیروها بیشترین استفاده در جهت توسعه دزفول بکار برد .

به گزارش شهر نوشت ؛  امام جمعه دزفول نیز در جلسه گفت : مسئولیت سنگینی بر عهده سرپرست فرمانداری دزفول که نیروی جوانی است گذاشته شده .امیدواریم بتواند از عهده آن برآید.
حجت الاسلام سیدمحمدعلی قاضی دزفولی افزود : دزفول شهر نمونه ایثارگری و شایسته خدمت است.

 

ارسلان  شهنی سرپرست جدید فرمانداری دزفول نیز در سخنانی کوتاه این شهرستان را نماد مقاومت ، ایثار و پایداری دانست و ضمن تقدیر از تلاش های فرماندار پیشین گفت : نام دزفول با پایداری و مقاومت عجین شده و امیدوارم بتوانم با استفاده از تجربه و مشورت فرماندار پیشین در این شهرستان موفق عمل کنم.
وی با اشاره به ظرفیت های شهرستان دزفول در حوزه های مختلف گفت:وجه بارز مردم دزفول علاوه بر مسایل اقتصادی و تاریخی هویت تاریخی و نیروی انسانی است که در عرصه های مختلف ملی نیروهای انسانی موفقی دارد و اگر بتوانیم اعتماد این نیروهای ملی را جلب کنیم خواهیم توانست بدور از نگرش های سیاسی فعالیت کنیم .
وی خواستار همکاری مدیران دستگاه های اجرایی در راستای توسعه شهرستان شد.

 

 

 

شایان ذکر است که :

حبیب اله آصفی فرماندار سابق دزفول  ، در مراسم تودیع خود شرکت نکرد .

فرامند هاشمی و عالمی نیسی معاونان استاندار خوزستان در این جلسه حضور یافتند.

ارسلان شهنی سرپرست فرمانداری دزفول ، دانشجوی دکترای مدیریت است و  در سوابق کاری وی می توان : مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کلانشهر اهواز – مدیر عامل سازمان زیبا سازی شهرداری کلانشهر اهواز و همچنین از سال ۹۳ تاکنون مدیریت شهرداری منطقه ۷ کلانشهر اهواز را نام برد  .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست