• شناسه خبر: 5742

نشست دکتر سید کریم حسینی رئیس مجمع نمایندگان خوزستان با شورای راهبردی جمعیت معتمدین صلح و سازش خوزستان (ذات البین)

به گزارش شهرنوشت و به نقل از روابط عمومی شامگاه پنجشنبه( ۵ تیر ماه ۹۹) دکتر سید کریم حسینی رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان‌ با حضور در نشستی با اعضای شورای راهبردی جمعیت معتمدین صلح و سازش استان خوزستان (ذات الببن) ضمن ...

به گزارش شهرنوشت و به نقل از روابط عمومی شامگاه پنجشنبه( ۵ تیر ماه ۹۹) دکتر سید کریم حسینی رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان‌ با حضور در نشستی با اعضای شورای راهبردی جمعیت معتمدین صلح و سازش استان خوزستان (ذات الببن) ضمن توضیح و گزارشی در خصوص عملکرد و همینطور مسائل و مشکلات موجود استان و خصوصاً شهرهای اهواز ،حمیدیه ، باوی و کارون  با حاضرین به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در ادامه دکتر بهمن سهرابی مدیر امور شهرستان های جمعیت معتمدین ضمن توضیح اجمالی از رزومه عملکردی جمعیت معتمدین صلح و سازش خوزستان در خصوص مسائل مطروحه و نیازهای جمعیت معتمدین صلح و سازش خوزستان سخنانی ایراد نمودند .

همچنین سردار موسی نجف پور شهنی دبیر جمعیت معتمدین و مهندس پیمان بیرگانی مشاور عالی جمعیت معتمدین نیز طی سخنانی در خصوص مشکلات و مسائل جمعیت معتمدین از دکتر سید کریم‌حسینی نماینده اهواز حمیدیه ‌،باوی و کارون خواهان پیگری امور شدند .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست