• شناسه خبر: 5256

نشست سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با سران و بزرگان اقوام در خوزستان

نشست صمیمانه دکتر فرهاد ابول نژادیان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با جمعی از معتمدین و بزرگان اقوام استان خوزستان با حضور حجت الاسلام موسوی فرد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اهواز ، دکتر خدادادی رئیس سازمان ...

شهرنوشت :

اعلام آمادگی سران و بزرگان اقوام استان و هیئت مدیره جمعیت صلح و سازش خوزستان در راستای همکاری همه جانبه با مجموعه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز جهت مقابله با کروناویروس از اهداف این نشست بشمار می رود.

در بخش دیگری از این نشست ؛
سیروس داودی ، نماینده سازمانهای مردم نهاد ضمن تاکید بر آمادگی کامل سازمانهای مردم نهاد جهت همکاری و مشارکت بین بخشی با واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، به فعالیتهای خودجوش و با بهره گیری از بضاعت مالی و معنوی با کمک خیرین در نبرد با کرونا اشاره کرد .

در ادامه نشست ؛

دکتر بهمن سهرابی جانشین جمعیت صلح و سازش استان خوزستان اظهار کرد : این جمعیت از ابتدای به وجود آمدن بحران ویروس کووید ۱۹ در تمامی امور مربوطه فعال شده و کلیه اقوام استان را به رعایت پرتکل های بهداشتی و کلیه مواردی که از سوی ستاد مبارزه با کرونا اعلام می شد ،دعوت کرده ایم .

وی افزود : آمادگی خود را اعلام می داریم تا رسیدن به شرایط عادی و از بین رفتن کامل بحران کرونا در کنار مسئولین مربوطه خواهیم بود .

سردار موسی نجف پور شهنی دبیر جمعیت صلح و سازش خوزستان نیز ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های دکتر ابول نژاد و کلیه عوامل و پرسنل بهداشتی استان که در خط مقدم مبارزه با کرونا ویروس در حال خدمت و جانفشانی هستند، گفت : شما به عنوان مسئولین در ستاد مبارزه با کرونا ثابت قدم تر از قبل در این جهاد و ایثار شرکت کنید و ما به عنوان معتمدین جامعه و اقوام خوزستان تمام سعی خود را در انجام کارهای سازنده مربوط به بحران ، خصوصاً در بحث پیشگیری از شیوع کرونا ویروس اقدامات موثری انجام خواهیم داد .

در ادامه نشست ؛ دکتر خدادادی رئیس سازمان هلا احمر استان نیز در سخنانی به ارائه آمار و کارهای انجام شده از ابتدای شیوع ویروس کووید ۱۹ پرداختند .

گزارش : پیمان نجف پور – روابط عمومی جمعیت صلح و سازش استان خوزستان (ذات البین)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست