• شناسه خبر: 1209

همزمان با ۵ آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین ،جشن بزرگ پیروزی مقاومت در اهواز برگزار شد .

با حضور خیل عظیم بسیجیان جشن پیروزی جبهه مقاومت در اهواز برگزار شد. ...

شهر نوشت :

همزمان با پنجم آذر ماه سالروز تشکیل بسیج مستضعفین جشن بزرگ پیروزی مقاومت در اهواز برگزار شد.

در این برنامه که امروز همزمان با سی و نهمین سالروز تشکیل بسیج مصتضعفان در مصلای مهدیه امام خمینی(ره) اهواز انجام شد، جمع زیادی از بسیجیان مخلص و سلحشور از نقاط مختلف کلانشهر اهواز و دیار سردار سرلشکر شهید علی هاشمی، فرمانده قرارگاه سری نصرت و سپاه ششم امام جعفرصادق(ع) حضور داشتند.

بسیجیان عضو عضو گردان‌های الزهرا(س)، بیت‌المقدس و امام حسین(ع) و همچنین اعضای حلقه‌های صالحین در عضو گردان‌های الزهرا(س)، بیت‌المقدس و امام حسین(ع) سرودهای حماسی را قرائت کردند.

آیت‌الله سید محمدعلی موسوی‎جزایری نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان و سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) حضور داشتند.

سردار احمد خادم سیدالشهدا فرمانده قرارگاه کربلا سپاه پاسداران، امیر سرتیپ دوم علی ظریفی یگانه به عنوان فرمانده جدید قرارگاه منطقه‌ای و ارشد ارتش در جنوب غرب کشور و سردار محمود معین‌پور جانشین فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) نیز در این جشن حضور یافتند.

میرعبدالرضا حاجتی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، عبدالرضا فرجیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و همایون یوسفی نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون نیز در جشن بزرگ پیروزی مقاومت در اهواز شرکت کردند.

عشایر عرب و بختیاری نیز دوشادوش هم در این جشن حضور یافتند و پیروزی جبهه مقاومت در نابودی داعش داعش را گرامی داشتند.

خانواده‌های معظم شهدای مدافع حرم از جمله خانواده شهید حبیب بدوی نیز به عنوان میهمان ویژه به جشن بزرگ پیروزی مقاومت در مصلای مهدیه اهواز حضور یافتند و این پیروزی را گرامی داشتند.

سردار شهید حاج علی‌محمد قربانی از شهدای مدافع حرم اندیمشک و فاتح شهرهای شیعه نشین نبل و الزهرا، خانواده شهید سید جاسم نوری، از شهدای مدافع حرم خوزستان معروف به شیرمرد دجیل (سبع الدجیل)  و خانواده شهید حمیدرضا فاطمی‌اطهر از جمله میهمانان ویژه جشن پیروزی مقاومت بودند.

خانواده شهید علی‌محمد حسینی‌کاهکش، خانواده شهید رضا عادلی کردزگنه، شهید داود نری‌میسا و خانواده شهید محمود مراداسکندری از شهدای آزادسازی شهرهای شیعه‌نشین نبل و الزهرا در سوریه نیز در این جشن حضور داشتند.

همچنین خانواده سردار شهید هادی کجباف از شهدای مدافع حرم شوشتر، خانواده سردار شهید جبار دریساوی(فرید) از شهدای مدافع حرم خرمشهر، خانواده روحانی شهید محمد کیهانی از شهدای مدافع حرم اندیمشک و خانواده شهید حمید قنادپور از شهدای مدافع حرم اهواز نیز با حضور جشن پیروزی مقاومت در اهواز را مزین کردند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست