• شناسه خبر: 2954

وزیر اطلاعات : سه تیم تروریستی در خوزستان منهدم شد .

پیمان نجف پور- شهر نوشت : به گزارش شهر نوشت حجت الاسلام سیدمحمود علوی امروز سه شنبه( ۱آبان ماه ۹۷ ) در جریان بازدید از مرز بین المللی شلمچه در جمع خبرنگاران تعداد اعضای دستگیر شده این باند را ۱۵ نفر عنوان کرد و افزود:بنا ...

پیمان نجف پور- شهر نوشت :

به گزارش شهر نوشت حجت الاسلام سیدمحمود علوی امروز سه شنبه( ۱آبان ماه ۹۷ ) در جریان بازدید از مرز بین المللی شلمچه در جمع خبرنگاران تعداد اعضای دستگیر شده این باند را ۱۵ نفر عنوان کرد و افزود:بنا به ادعای بازداشت شدگان اعضای این باند تروریستی قصد انجام عملیات انتحاری و به شهادت رساندن تعدادی از زائران اربعین حسینی را داشتند که با همت سربازان گمنام امام زمان(عج) و نیت پاک زائران اباعبدالله الحسین(ع) دستگیر شدند.
وی افزود : تلاش آمریکا با همراهی صهیونیست و در راس آن آل سعود این است که کشور ایران را با شیوه های مختلف دچار مشکل کند و در این راستا با سرمایه گذاری بر روی جریان های تجزیه طلب و تکفیری آن را به انجام اقدامات تروریستی تشویق می کند.
وزیر اطلاعات ادامه داد :به فضل الهی از هر ۱۰۰ اقدام ضد امنیتی که برای انجام آنها در ایران تلاش و برنامه ریزی شده ۹۹ تای آن کشف و خنثی شده و این تعداد کشف شدن تیم تروریستی در سطح دنیا و در سطح دستگاهای اطلاعاتی جهان بی نظیر است.
حجت الاسلام علوی گفت:به جرات می توان گفت در کشورهایی مانند فرانسه از هر ۱۰ اقدام تروریستی تنها توانسته اند ۵ یا ۶ تای آن را کشف کنند و مابقی از سوی تروریست ها عملیاتی شده است و این در حالیست که در جمهوری اسلامی ایران از هر ۱۰۰ اقدام تروریستی ۹۹ تای آنها کشف شده و گروه های تروریستی زیر فشار و ضربه سربازان گمنام امام زمان (عج) قرار دارند.
وی با تاکید بر آمادگی صد در صدی سربازان گمنام امام زمان در راستای تامین امنیت تصریح کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) در این روزها شب و روز در فعالیت هستند و برای آرامش مردم به طور شبانه روزی کار و تلاش می کنند و آمادگی صد در صدی دارند تا افرادی را که در تلاش برای انجام اقدامات تروریستی هستند را سرکوب کنند.
وزیر اطلاعات در ادامه در خصوص تامین زیر ساخت ها در گذرگاه های مرزی اربعین برای سهولت تردد زائران حسینی با بیان اینکه به طور معمول هر ساله کار، تلاش و کوشش بسیاری برای عبور آسان و راحت زائران اربعین در حوزه زیر ساختی در مرزها انجام می شود اظهار کرد: هر ساله از وضعیت مرز بازدید می شود و شاهد پیشرفت در حوزه خدمات و زیر ساختی در گذرگاه های مرزی هستیم البته طبیعی است تا وضعیت مطلوب فاصله داریم و همه بایستی تلاش و کوشش کنیم تا امکانات بیشتر و بهتری در این مناطق فراهم شود. بایستی به کارها شتاب بیشتری داد تا زائران با کمترین مشکل به راه خودشان ادامه دهند.

حجت الاسلام علوی در ادامه عنوان کرد :
طبیعی است زیارت حرم سیدالشهدا(ع) مسیری است که هر چه سختی آن بیشتر باشد اجر آن بیشتر است البته باید بیشتر تلاش کنیم.

وزیر اطلاعات قدردانی از تلاش صورت گرفته از سوی مسئولان استانی و شهرستانی در راستای خدمت به زائران اربعین حسینی بیان داشت:در این مدت تلاش خوبی برای تامین زیر ساخت ها در گذرگاه مرزی شلمچه صورت گرفته تا وضعیت زائران بهتر از قبل شود.

وی گفت : امید است به سایر بخش های زیر ساختی در گذرگاه های مرزی بیشتر توجه شود و به طور حتم به همت تمام عزیزان مسائل و مشکلات در این مناطق رفع می شود و خدمت رسانی به زائران با شدت و وضعیت بهتری دنبال و به انجام می رسد.

وزیر اطلاعات که غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان وی را همراهی می کرد از موکب های مردمی مستقر در مسیر پایانه مرزی شلمچه دیدن کرد و در جریان خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی قرار گرفت.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست