• تاریخ:
    Warning: Use of undefined constant date - assumed 'date' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home3/shahrnvs/public_html/wp-content/themes/7shahr/single.php on line 11
    2021-05-01
  • شناسه خبر: 8696

چرا سطل های زباله مکانیزه در مناطق کم برخودار وجود ندارد؟

شهرنوشت : نوشتاری از : ایمان لورابی یکی از مهمترین وظایف شهرداری جمع آوری پسماند و زباله های شهری می باشد که سطل های مخصوص حمل مکانیزه یکی از تجهیزات لازم جهت تسریع و بهبود کیفی جمع اوری پسماند و زباله های شهری در سطح مع ...

شهرنوشت :

نوشتاری از : ایمان لورابی

یکی از مهمترین وظایف شهرداری جمع آوری پسماند و زباله های شهری می باشد
که سطل های مخصوص حمل مکانیزه یکی از تجهیزات لازم جهت تسریع و بهبود کیفی جمع اوری پسماند و زباله های شهری در سطح معابر و منازل می باشد .
در صورت جاگذاری مناسب و کافی در محلات شهر و نزدیکی فاصله ای حمل برای شهروندان باعث بهبود کیفیت بهداشت و تسریع جمع اوری نیز می تواند باشد.

با توجه به بازدیدهای میدانی اینجانب از مناطق ۸ گانه شهرداری مشاهده شده که در بعضی مناطق و محله ها زباله ها در خیابان رها شده و هیچ گونه سطل زباله ای اعم از مکانیزه و غیرمکانیزه وجود نداردو چهره آن منطقه را بسیار بد نموده است.

وقتی این زباله های موجود به درستی جمع اوری نمی شوند ،سبب آلودگی های محیطی و بروز بیماری هایی در آن منطقه می شود.

وجود چنین سطل های زباله ای نقش موثری در کنترل بهداشت محیطی دارد و سبب رشد و توسعه فرهنگ اجتماعی را دارد.

لذا بنده به عنوان کاندیدای شورا پس از ورود به پارلمان شهری با جدیت تمام این مهم را پیگیری نموده و باید اعلام کنم یکی از اولویت های اول بنده سلامت و بهداشت محیطی محل زندگی شهروندان عزیزم است که اصلاح خواهد شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست