• شناسه خبر: 1633

با تصویب شورای اقتصاد ؛ استفاده از فاینانس برای تکمیل تاسیسات فاضلاب غرب اهواز

شورای اقتصاد استفاده از فاینانس برای تکمیل تاسیسات فاضلاب غرب اهواز را تصویب کرد . ...

به گزارش شهر نوشت و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو :

در جلسه شورای اقتصاد که روز گذشته به ریاست معاون اول رئیس جمهوری برگزار شد، درخواست‌ وزارت نیرو در خصوص استفاده از فاینانس برای تکمیل تاسیسات فاضلاب غرب اهواز مورد تصویب قرار گرفت.

در این جلسه معاون اول رئیس جمهوری پس از ارائه گزارش وزارت نیرو در جلسه در خصوص طرح تکمیل تاسیسات فاضلاب غرب اهواز، اجرای این طرح را گامی موثر در خدمات رسانی به مردم اهواز برشمرد و گفت: دولت نگاه ویژه‌ای به استان خوزستان دارد و برای خدمت رسانی به مردم این استان حداکثر تلاش خود را به کار می‌گیرد.

تاسیسات فاضلاب غرب اهواز با ظرفیت ۹۰هزار مترمکعب در شبانه روز می‌بایست پنج سال پیش به مرحله عقد قرارداد و تعیین فاینانسور می‌رسید که متاسفانه مانند برخی پروژه‌های مهم دیگر متوقف ماند.

با پیگیری های مدیریت جدید آبفا اهواز، پس از ۵سال این پروژه وارد مرحله تعیین فاینانسور شد و روز گذشته با در خواست وزارت نیرو در این خصوص در شورای اقتصاد موافقت شد.

در این جلسه که وزرای نفت، نیرو، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، امور اقتصادی و دارایی،‌ دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، رییس سازمان برنامه و بودجه کشور، معاون علمی و فناوری رییس جمهور و رییس کل بانک مرکزی نیز حضور داشتند، درخواست‌های برخی دستگاه‌های اجرایی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست