• شناسه خبر: 3364

به مناسبت هفته صرفه جویی توسط شرکت آبفا اهواز انجام شد:

استقرار غرفه مدیریت مصرف آب برای نخستین بار در محل استانداری خوزستان و فرمانداری شهرهای تابعه ...

پیمان نجف پور – شهرنوشت :

به گزارش شهرنوشت و به نقل از روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، غرفه مدیریت مصرف آب شامل پیام های آموزشی و اقلام فرهنگی با محور صرفه جویی، به همراه دو کارشناس از مراکز ارتباطات مردمی ۱۲۲ و خدمات مشترکین در محل استانداری خوزستان برپا گشته است.

این غرفه همزمان با هفته صرفه جویی در مصرف آب در محل استانداری خوزستان و همچنین فرمانداری شهرستان های باوی (ویس، شیبان و ملاثانی)- حمیدیه و کارون در حال فعالیت می باشد.

گفتنی است باتوجه به شرایط بحرانی منابع آبی در کشور و تاکیدات فراوان از سوی اداره کل محترم روابط عمومی و اموربین الملل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور بر آموزش همگانی در حوزه مدیریت مصرف آب ، امسال برنامه های ویژه و مختلفی از سوی روابط عمومی آبفا اهواز در حال جرا می باشد.

اجرای جشنواره و مسابقه نقاشی ویژه کودک و نوجوان، غرفه های مدیریت مصرف، اختصاص بخشی از خطبه های نماز جمعه در اهواز و شهرهای تابعه در اولین روز هفته صرفه جویی به موضوع  بحران کم آبی و استقرار غرفه های مذکور در محل برگزاری نماز جمعه، برگزاری همایش های حوزه آب و اقتصاد و خیرین اجتماعی و.. از جمله مهم ترین برنامه های روابط عمومی آبفا اهواز می باشند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست