• شناسه خبر: 5103

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان خبر داد : انتخابات شورای انجمن اولیاء و مربیان مدارس خوزستان به صورت الکترونیکی برگزار شد

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان از برگزاری انتخابات اعضای انجمن اولیا و مربیان مدارس به صورت الکترونیکی خبر داد . ...

پیمان نجف پور – شهرنوشت :

به گزارش شهرنوشت و به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، مهدی رفیعی روز دوشنبه ۱۵ مهرماه ۹۸ با اعلام این خبر گفت: انتخابات شورای انجمن اولیا و مربیان مدارس استان خوزستان در روزهای ۱۳ ، ۱۴ و ۱۵ مهر ماه سال جاری به ترتیب دوره تحصیلی و به صورت هماهنگ در کل استان به صورت الکترونیکی برگزار شد.

وی با بیان اینکه انجمن اولیا و مربیان نقش مهمی در پیشبرد اهداف آموزش و پرورش دارند، عنوان کرد :  در سال تحصیلی جاری حداقل ۲۰درصد از مدارس مناطق مختلف خوزستان؛ انتخابات خود را به صورت الکترونیکی داده اند.

رفیعی هدف از اجرای الکترونیکی انتخابات شورای انجمن را رعایت حقوق شهروندی با بهره گیری از دولت الکترونیک دانست و افزود :تکریم اولیا، شفاف سازی، تسریع در اجرا، صرفه جویی در وقت و هزینه مدارس و اولیای دانش آموزان از دیگر اهداف برگزاری الکترونیکی انتخابات شورای انجمن اولیاء و مربیان مدارس خوستان است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست