• شناسه خبر: 1836

غلامرضا جلیلی نیا از برپایی نمایشگاه ملی تخصصی صنایع دستی در اهواز خبر داد .

رئیس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری اهواز اظهار کرد: این نمایشگاه از سوم اسفند ماه ۹۶ به مدت یک هفته با همکاری و مشارکت بخش خصوصی و شهرداری اهواز در محل نمایشگاه‎ بین المللی اهواز برپا خواهد شد. ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

 رئیس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری اهواز با بیان این‎ که این نمایشگاه با حضور بیش از ۱۲۰ صنعتگر از سراسر کشور از جمله خوزستان برگزار می‎شود هدف از برگزاری آن را ایجاد بازار برای صنعتگران رشته‎های مختلف صنایع دستی و آشنایی بیشتر مردم با صنایع دستی عنوان کرد و افزود: فراخوان این نمایشگاه در طی ۱۰ روز آینده آماده و به سراسر استان‎‏ها ارسال خواهد شد.
 
جلیلی نیا  با اشاره به تلاش‎های فراوان این اداره برای نهایی کردن برگزاری این رویداد در استان خوزستان گفت : به واسطه این تلاش‎ها برای برگزاری این رویداد دو سالن در نمایشگاه دایمی اهواز اختصاص داده شده است.
 
وی  عنوان کرد : شرط حضور صنعتگران در این نمایشگاه داشتن کارت معتبر فعالیت صنعتگری می باشد ،  این موضوع باعث می‎شود نمایشگاه در سطح بسیار بالا و با حضور متخصصین صنایع دستی کشور برگزار شود. 
 
جلیلی‎نیا همچنین  از برگزاری جشنواره اقوام خوزستان در کنار برگزاری این نمایشگاه ملی خبر داد و افزود : به منظور ایجاد فضایی شاد و مفرح، از اقوام مختلف خوزستان دعوت شده است تا طی برگزاری نمایشگاه هر شب در فضای باز نمایشگاه دائمی اهواز به اجرای برنامه‎های شاد و متنوع بپردازند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست