• شناسه خبر: 3381

مدیرعامل شرکت آبفا اهواز خبر داد: اجرای پروژه های فعال در کوی مهدیس با اعتباری بالغ بر ۱۳۸ میلیارد ریال

مدیرعامل شرکت آبفا اهواز خبر داد: اجرای پروژه های فعال در کوی مهدیس با اعتباری بالغ بر ۱۳۸ میلیارد ریال مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز گفت:در مجموع با اعتباری حدود ۱۳۸ میلیارد ریال در حال اجرای پروژه های فعال در کو ...

پیمان نجف پور – شهرنوشت :

به گزارش شهرنوشت ،  مهندس فردوس کریمی درجلسه بررسی مشکلات کوی مهدیس اهواز که باحضور  آیت الله سید محمد علی موسوی جزایری نماینده ولی فقیه،دکتر شریعتی استاندار خوزستان،فرامند هاشمی زاده معاون عمرانی استاندار،جمال عالمی نیسی فرماندار شهرستان اهواز،معصومه خنفری فرماندار کارون،منصور کتانباف شهرداراهواز و دیگر مسئولین استانی و محلی در دفتر آیت الله موسوی جزایری برگزار شد،به اقدامات اجرا شده در این منطقه اشاره کرد و گفت: پروژه های فعال در این منطقه  با پیشرفت فیزیکی ۴۰ تا ۹۰ درصد به سرعت در حال تحقق می باشند.

 

وی افزود: تا قبل از سال ۹۶حجم مشکلات به جا مانده از سال های قبل به طور عمده در این منطقه در حوزه آب و به ویژه فاضلاب وجود داشت که این میزان چیزی در حدود ۲۳/۸ کیلومتر تعهد اجرای شبکه فاضلاب و ۱۷/۸ کیلومتر در بخش آب بود.

مهندس کریمی اظهار کرد: تقریبا ۲۳/۷ کیلومتر فقط در بخش توسعه زیرساخت های فاضلاب مهدیس در حال اجرایی شدن است و در حوزه آب نیز  به حول و قوه الهی،  شرکت آبفا اهواز  تاکنون بیش از تعهدات خود یعنی در حدود ۱۹/۷ کیلومتر محقق خواهد ساخت.

وی با بیان اینکه شرکت آبفا اهواز  از سال گذشته تاکنون ۳۰۰۰ انشعاب آب و فاضلاب را با تسهیلات مناسب در کوی مهدیس محقق کرده، اجرای بخش باقیمانده کار را نیز در دستور کار این مجموعه عنوان نمود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست