• شناسه خبر: 49

حبس مسافران پرواز اهواز-تهران در هواپیما

مسافران پرواز اهواز-تهران شرکت آسمان، پس از رسیدن پرواز به فرودگاه مهرآباد یک ساعت در داخل کابین هواپیما منتظر اتصال پلکان برای باز شدن درب و پیاده شدن بودند. ...

به گزارش شهرنوشت ، یکی از مسافران این پرواز گفت: پس از آنکه هواپیمای پرواز شماره 833 امروز اهواز-تهران متعلق به شرکت هواپیمایی آسمان به مهرآباد رسید، طبق معمول منتظر اتصال پلکان به هواپیما و پیاده شدن بودیم.

این مسافر آسمان افزود: اما پس از مدتی انتظار در کمال تعجب متوجه شدیم که ظاهرا پلکان برای اتصال به هواپیما در فرودگاه آماده نیست و باید منتظر بمانیم.

وی افزود: هواپیما ساعت 13:13 در فرودگاه مهرآباد بر زمین نشست، اما پس از یک ساعت معطلی مسافران‌، پلکان ساعت 14:15 به هواپیما متصل شد.

وی اضافه کرد: در این مدت در داخل کابین هواپیما گرمای بسیار شدید حاکم بود، طوری که اغلب مسافران گرمازده شده بوند، حتی نوزادی در این پرواز بود که از شدت گرما مدام گریه می‌کرد و به خود می‌پیچید و مادر این نوزاد مدام از مهمانداران درخواست کمک می‌کرد.

این مسافر اهواز-تهران آسمان گفت: در این مدت مهمانداران هیچ‌گونه پذیرایی از مسافران نداشتند، سیستم خنک‌کننده هوا در کابین هواپیما هم غیرفعال بود و موجب شد اغلب مسافران گرمازده شوند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست