• شناسه خبر: 274

پیشرفت ۸۰ درصدی مراحل ساخت ۳۳ مرکز رفاهی فرهنگیان در خوزستان

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش گفت: با تخصیص اعتبار و نظارت مداوم ۳۳ مرکز رفاهی فرهنگیان خوزستانی ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشتند. ...

پیمان نجف پور- به گزارش شهر نوشت –

به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، سیروس خدادادی با بیان اینکه مهمترین چالش پیش روی آموزش و پرورش کشور، تنگناهای مالی است، اظهار کرد: آموزش و پرورش استان سالانه برای ۲۲۰ هزار ساعت حق التدریس همکاران اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد تومان اختصاص می دهد.

وی با بیان اینکه در سال گذشته ۱۵۰ میلیارد تومان وام صندوق ضروری به فرهنگیان استان اختصاص یافت، خاطرنشان کرد: با وجود مشکلات گسترده و تنگناهای مالی، نگاه ویژه ای به خدمات رفاهی و تسهیلاتی فرهنگیان استان داریم. پیشرفت ۸۰ درصدی ۳۳ مرکز رفاهی فرهنگیان در سراسر استان از مهمترین اقدامات آموزش و پرورش استان برای پیگیری امور رفاهی فرهنگیان است.

خدادادی با اشاره به متمرکز شدن پرداخت های آموزش و پرورش به فرهنگیان استان، عنوان کرد: به بیش از ۹۰ هزار فرهنگی شاغل و بازنشسته در آموزش و پرورش خوزستان هر ماهه به صورت متمرکز و بدون هرگونه مشکلی حقوق پرداخت می شود. تمام تلاش ما این است که حقوق این عزیزان بدون هیچ گونه وقفه ای به حسابشان واریز شود.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش خوزستان در پایان یادآور شد: دو اولویت افزایش درآمدهای تخصصی و توسعه مراکز درمانی و رفاهی توسط معاونت پشتیبانی به جد دنبال می شود تا به امید خداوند شاهد برطرف شدن تنگناهای مالی و ارتقای کیفیت خدمات رفاهی به فرهنگیان عزیز در استان باشیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست