• شناسه خبر: 278

پیش بینی برگزاری بیش از ۳ میلیون ساعت ضمن خدمت در سال ۹۶

معاون پژوهش، برنامه ریزی و مدیریت منابع انسانی از پیش بینی برگزاری ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار ساعت ضمن خدمت در سال ۹۶ خبر داد. ...

معاون پژوهش، برنامه ریزی و مدیریت منابع انسانی از پیش بینی برگزاری ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار ساعت ضمن خدمت در سال ۹۶ خبر داد.

به گزارش شهر نوشت :

به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان حرج چلداوی در جلسه شورای اداری اداره کل آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: ارتقای صلاحیت های حرفه ای و علمی معلمان استان مهمترین رویکرد معاونت پژوهش، برنامه ریزی و مدیریت منابع انسانی است.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و مدیریت منابع انسانی مهمترین چالش آموزش و پرورش استان را در حوزه مدیریت منابع انسانی دانست و اظهار کرد: تراز نیروی انسانی خوزستان در مقایسه با سایر استان های کشور منفی است که این روند کیفیت بخشی به فرآیند آموزش را دچار مشکل ساخته است. با برنامه ریزی ها و رهنمودهای مدیرکل بسیاری از مشکلات مربوط به مدیریت منابع انسانی استان مرتفع شده است اما هنوز تا رسیدن به وضعیت مطلوب فاصله داریم.

چلداوی افزود: مهمترین برنامه ما در هفته های آتی بازگشایی باشکوه مدارس در مهرماه است که با هم افزایی صورت گرفته در بین مناطق در راستای پروژه مهر این امر نیز سرانجام خوبی خواهد یافت.

وی با بیان اینکه ۴ سال از تدوین و اجرای برنامه توسعه آموزش و پرورش خوزستان می گذرد، توضیح داد: دست یافتن به موفقیت های گسترده در همه حوزه ها بدون داشتن برنامه میسر نمی شد. در این ۴ سال با تمام مشکلاتی که آموزش و پرورش استان با آنها مواجه بود تکیه بر برنامه عملکردی مدیرکل همواره راهگشا بود. انتظار ما این است که همکاران ستادی به مفاد برنامه توسعه آموزش و پرورش آشنا باشند.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و مدیریت منابع انسانی در پایان از زحمات و تلاش همه همکاران ستادی در راستای کسب موفقیت های شاخص مجموعه تعلیم و تربیت استان تقدیر و تشکر کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست