• شناسه خبر: 4112

سرپرست اداره اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در آیین تجلیل از بازنشستگان فرهنگی ناحیه ۴ اهواز اعلام کرد: مشارکت معلمان بازنشسته در مدارس به عنوان مشاور افتخاری/ راه اندازی کرسی های تجربه آموزی با حضور معلمان بازنشسته در مدارس استان

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان از ضرورت ارتقای شاخص مشارکت بازنشستگان در مدارس با تاکید بر رویکرد مشاوره ای و برنامه ریزی برای راه اندازی کرسی های تجربه آموزی معلمان بازنشسته در مدارس استان خبر داد. ...

پیمان نجف پور – شهرنوشت :

به گزارش شهرنوشت ؛ مهدی رفیعی پیش از ظهر دوشنبه( ۲۸ مردادماه ۹۸ ) در جمع معلمان بازنشسته ناحیه ۴ اهواز بیان کرد: معلمان بازنشسته رکن دانش تجربی مجموعه تعلیم و تربیت هستند. این ظرفیت عظیم تجربی می بایست در اختیار معلمان جدید الاستخدام قرار گیرد.

وی با بیان اینکه حلقه مفقوده آموزش و پرورش تجربه محوری است؛ خاطرنشان کرد: ارتقای صلاحیت های حرفه ای معلمان کم سابقه تنها از طریق بسترسازی برای اشتراک تجارب برتر بین معلمان بازنشسته و دیگر معلمان محقق می شود.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در ادامه با اشاره به برنامه های آموزش و پرورش خوزستان برای ارتقای مشارکت فعال معلمان بازنشسته در حوزه های عملکردی، توضیح داد: راه اندازی کرسی های تجربه آموزی در مدارس و بسترسازی برای حضور فعال معلمان بازنشسته در مدارس به عنوان مشاور افتخاری از جمله مهمترین اقدامات آموزش و پرورش در این خصوص است.

رفیعی در ادامه گفت: سند تحول بنیادین به عنوان قانون اساسی آموزش و پرورش بر روی استفاده از ظرفیت معلمان بازنشسته تاکید فراوان داشته است.

وی در پایان گفت: تکریم معلمان بازنشسته از جمله مهمترین اولویت های عملکردی مجموعه تعلیم و تربیت خوزستان است. بازنشستگی تنها بخشی از مسیر طولانی و پربرکت معلمی است چرا که پیشه معلمی هیچ پایانی ندارد و معلمان همواره می توانند با نور دانش خود مسیر دانش آموزان خود را روشن کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست