• شناسه خبر: 284

استاندار خوزستان: شهرداری ها برای آماده سازی مسیرهای نزدیک به مدارس توجه ویژه داشته باشند

استاندار خوزستان گفت: شهرداری ها در دو هفته منتهی به مهر ماه برای آماده سازی مسیرهای نزدیک به مدارس توجه ویژه داشته باشند. ...

 پیمان نجف پور –

به گزارش شهر نوشت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان دکتر غلامرضا شریعتی روز چهارشنبه پانزدهم شهریور ماه در نشست شورای ترافیک استان گفت: با توجه به دو هفته باقی مانده به مهرماه و حجم ترددها در جاده های استان ساماندهی و کنترل در جاده‌ها باید افزایش یابد تا حجم  سنگین ترافیک کاهش داشته باشد.

استاندار خوزستان افزود: از همه دستگاه‌های ذیربط از جمله پلیس راهور، شهرداری‌ها به ویژه شهرداری اهواز  با توجه به اینکه بیشترین آمار تصادفات در این شهرستان است اما تلاش مجدانه برای کاهش این آمار صورت گرفته است  همچنین اداره راه و شهرسازی که با همکاری با پلیس راهور اقدام به انجام پروژه‌ها برای کاهش تصادفات و تلفات ناشی از آن شد قدردانی می کنم.
استاندار خوزستان تصریح کرد: با توجه به حجم بار و مسافر و اینکه به نسبت این آمار از لحاظ استاندارد جاده ها در کشور عقب هستیم تلاش در استان بر این است که رتبه استان در استاندارد جاده ها  به رتبه سوم برسد و  نقاط حادثه خیز استان اصلاح شود.
 شریعتی عنوان کرد: شهرداری ها در دو هفته منتهی به مهر ماه باید در خصوص آماده سازی جاده‌ها و خط کشی و منظم کردن مسیرهای نزدیک به مدارس توجه ویژه داشته باشند.
استاندار خوزستان یادآور شد: برای مراسم اربعین امسال جاده های منتهی به چذابه و شلمچه در دست ساخت است که امیدواریم تا پیش از اربعین این جاده ها به بهره‌برداری برسد.
کد: ۳۵۴۸۵

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست