• شناسه خبر: 541

در جلسه شورای سلامت مطرح شد/ سرپرست فرمانداری اهواز : شورای پنجم و شهردار اهواز جور برخی دستگاه های اجرایی را می کشند / انشعابات غیرمجاز آب در ارائه خدمات رسانی خلل ایجاد کرده است.

خونمیرزایی گفت: شهرداری وشورای پنجم از زمان آغاز کار تا به امروز عقب ماندگی استان را در خصوص عدم اجرای مصوبات دستگاه ها جبران کرده اند. ...

پیمان نجف پور
نبی اله خونمیرزایی سرپرست  فرمانداری شهرستان اهواز در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان اهواز با اعلام اینکه شهرستان اهواز به لحاظ آسیب پذیری وضعیت نامطلوبی دارد، کفت : متاسفانه شهر اهواز آسیب پذیر است ، هوای گرم و رطوبت بالا شهر را با مشکلات بسیاری مواجه کرده است و از آنجاکه در توسعه زیر ساخت ها ضعیف عمل کرده ایم  ، به همین دلیل موجب به وجود آمدن مشکلات بسیاری شده است.
فرماندار اهواز اظهار داشت : خوشبختانه با تلاش های جهادی و مداوم استاندار خوزستان و نمایندگان با مصوبه ی مرمت و بازسازی زیر ساخت ها در حوزه آب موافقت شد. اکنون حجم کار و مسئولیت شرکت آبفا بیشتر شده است، تا زمانی که به نتیجه مطلوب در خصوص دفع آب ها ی سطحی نرسیم، نگرانی ما همچنان پابرجاست.
 فرماندار اهواز با تاکید بر اجرای مصوبات ابلاغ شده به برخی از دستگاه های اجرایی، عنوان کرد: بر اساس گزارشات دریافت شده از دستگاه ها، متاسفانه در اجرای به هنگام مصوبات وضعیت نامناسبی داریم، می بایست این کمبود و کاستی ها هر چه سریعتر رفع شود.
وی ادامه داد: مصوبه ها مجدد به دستگاه ها ابلاغ شود تا هر آنچه که اجرا شده را گزارش دهند و اگر برای اجرای مصوبه ای با مانع و مشکلاتی روبه رو هستند اعلام کنند تا بستر مناسب را فراهم آرویم.
خونمیرزایی تاکید کرد: با توجه به راهپیمایی عظیم  اربعین و عبور و مرور زائران و استرس های مربوط به اولین باران پاییزی می طلبد دستگا های مربوطه در  خصوص اجرای مصوبات مصمم باشند.
وی اذعان داشت: شهرداری وشورای پنجم از زمان آغاز کار تا به امروز عقب ماندگی استان را در خصوص عدم اجرای مصوبات دستگاه ها جبران کرده اند. ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ویژه این دو نهاد، امید وارم با همین همت و پشتکار حرکت کنند.
فرماندار اهواز، در پایان یا آور شد: باید درمقابل انشعابات غیرمجاز ایستاد و بعنوان مصوبه به دستگاه ها ابلاغ شود، چرا که تهدید های متعدد وضرر و زیان بسیاری را به دنبال دارند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست