• شناسه خبر: 817

به کوشش محمد مالی ؛ کتاب راوی مجوز گرفت .

به گفته مالی، این کتاب حاصل قریب به ٨٠ ساعت گفت و گوی که در طول سه سال به سرانجام رسیده است و به گونه ای ژورنالیستی و با استفاده از عناصر این حرفه و به شکلی گزارشی زندگی محمد کاظم حاج سردار به تحریر درآمده است . ...

شهر نوشت :
گفت و گوی طولانی محمد مالی با محمد کاظم حاج سردار روزنامه نگار با سابقه خوزستانی که بیش از نیم قرن فعالیت مستمر مطبوعاتی حرفه ای داشته است در قالب کتابی یا ٩ فصل و ١۶٧ صفحه مجوز انتشار گرفت .
که عشق آسان نمود اول ، کوچ ، اهواز قدیم ، مکتب جنوب ، خطر و خبر ، در اندیشه فردا ،  تیغ سیاست ، خانه و خانواده و آغاز و انجام راهی دشوار ؛ فصول نُه گانه کتاب راوی به کوشش محمد مالی را تشکیل می دهند.
محمد کاظم حاج سردار متولد ١٣٢۴ قدیمی ترین روزنامه نگار جنوب کشور با بیش از نیم قرن فعالیت مستمر حرفه ای رسانه ای است، او این روزها نیز با همان انگیزه و علاقه روزهای آغازین، به فعالیت خبری در روزنامه نور خوزستان مشغول می باشد.
قدیمی ترین ستون مطبوعات استان به نام “راوی” به خامه قلم حاج سردار هنوز هم در روزنامه نور منتشر می شود.
گفتنی است این کتاب نخستین تجربه در نوع خود و در قالب بیوگرافی یک روزنامه نگار جنوبی است که به زیور تبع آراسته شده است.
بسیاری از ناگفته های حوزه سیاست پس از انقلاب، زیرپوست فعالیت های رسانه ای، مافیای اقتصاد و حرف های دل مردم استان را می توانید در این کتاب بخوانید.
محمد مالی نیز از روزنامه نگاران برجسته خوزستانی و صاحب مقام های برتر در جشنواره های مطبوعاتی کشوری است، به گفته مالی، این کتاب حاصل قریب به ٨٠ ساعت گفت و گوی که در طول سه سال به سرانجام رسیده است و به گونه ای ژورنالیستی و با استفاده از عناصر این حرفه و به شکلی گزارشی زندگی محمد کاظم حاج سردار به تحریر درآمده است.
گفتنی است طی هفته های آینده مراسم رونمایی از کتاب راوی با حضور مسیولین استانی و کشوری برگزار خواهد شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست