• شناسه خبر: 113

در نشست هم اندیشی بهداشت و درمان و شرکت نفت و گاز کارون عنوان شد

در نشست هم اندیشی بهداشت و درمان و شرکت نفت و گاز کارون عنوان شد ادامه روند نزدیک سازی خدمات بهداشتی و درمانی به واحدهای عملیاتی نشست هم اندیشی رئیس و مدیران سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز با مدیرعامل، مدیران و رؤس ...

در نشست هم اندیشی بهداشت و درمان و شرکت نفت و گاز کارون عنوان شد
ادامه روند نزدیک سازی خدمات بهداشتی و درمانی به واحدهای عملیاتی

نشست هم اندیشی رئیس و مدیران سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز با مدیرعامل، مدیران و رؤسای ستادی شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون برگزار شد .

به گزارش شهرنوشت ، شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون، مدیر عامل این شرکت ضمن تاکید بر نقش راهبردی شرکت نفت و گاز کارون به لحاظ داشتن بیشترین نرخ تولید نفت خام و تامین خوراک بخش عظیمی از پالایشگاه های کشور، گفت: شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون، قلب صنعت نفت است و سرمایه های انسانی آن با تلاش و همت متعالی خود، فرایند تولید را در بالاترین سطح و کیفیت راهبری کرده اند .

مهندس محسن دهان زاده افزود: رعایت الزامات زیست محیطی و مسئولیت اجتماعی شرکت همواره و تحت هرگونه شرایط اقتصادی در کنار رسالت تولیدی ما حائز اهمیت بوده است و تا جائی‌که مقدور بوده، در راستای کمینه سازی ریسک بهداشتی برای مجاورین شرکت و کارکنان آن تلاش شده است .

وی سلامت روح و جسم کلیه کارکنان در شرایط اقلیمی موجود را از مهمترین مسائل روز صنعت نفت خواند و افزود: فقط در سال گذشته، ۳ درمانگاه مدرن که به یونیت دندانپزشکی نیز تجهیز شده اند ، در واحدهای عملیاتی احداث شد که گامی مهم در تحقق رویکرد نزدیک سازی خدمات بهداشتی درمانی به کارکنان عملیاتی به حساب می آید .

رئیس سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز نیز نزدیک سازی خدمات بهداشتی و درمانی به واحدهای عملیاتی را اقدامی بسیار مثبت ارزیابی کرد و گفت: این کار باعث می شود تا ریسک از دست دادن نیروی انسانی در زمان بروز حادثه به حداقل برسد و در کنار آن از خدمات دیگری مثل دندانپزشکی در محل کار خود بهره مند گردند .

دکتر فرهاد کلانتر افزایش یونیت های دندانپزشکی از ۱۷ به ۴۰ یونیت و استقرار جدیدترین و روزآمدترین دستگاه MRI استان خوزستان که تحمل وزن بسیار بالا را دارد علاوه بر دو دستگاه رادیولوژی دیجیتال و دو ستگاه CT اسکن پیشرفته را از اقدامات مهم سخت افزاری بهداشت و درمان صنعت نفت دانست و افزود: در حوزه نرم افزاری نیز پیشگیری اصلی ترین موضوع است که با وجودخاص ترین نوع شرایط آب و هوایی، در حال ارتقاء به بالاترین سطح بهداشت و آموزش در راستای پیشگیری از ابتلا به بیماری های مختلف هستیم .

وی خواستار افزایش تعامل HSE شرکتها و بهداشت و درمان شد و گفت: این افزایش تعامل می تواند ما را به شدت در مقابل پدیده هایی مثل ریزگردها، گرمای شدید هوا و آلودگی های آب، خاک و هوا آماده ساخته تا بتوانیم به راحتی خدمات بهداشتی درمانی را به کارکنان عزیز صنعت نفت ارائه دهیم .

در پایان، مهندس غلامرضا شیرالی مدیر منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون به مسائل بهداشت و درمان مربوط به نیروهای انسانی این شرکت پرداخت و راهکارهایی را جهت رفع این مسائل پیشنهاد کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست