• شناسه خبر: 2216

مدیرکل ارشاد خوزستان: مصادف شدن ایام فاطمیه با دهه فجر بی‌حکمت نیست

نخستین نشست کمیته فرهنگی هنری ستاد دهه فجر استان خوزستان در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد. ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

اولین جلسه کمیته فرهنگی هنری ستاد دهه فجر استان خوزستان امروز با حضور محمد جوروند، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، و سایر اعضا در تالار اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد. 
 
جوروند در این نشست با اشاره به مصادف شدن ایام فاطمیه با دهه فجر گفت: مصادف شدن ایام فاطمیه با دهه فجر بدون شک بی‌حکمت نبوده است. 
 
وی در ادامه افزود: وظیفه ما در کمیته فرهنگی هنری ستاد دهه فجر استان تبیین انقلاب اسلامی است و دهه فجر فرصت مناسبی برای شناساندن ابعاد شناخته نشده این انقلاب شکوهمند به مردم است. 
 
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان خاطرنشان کرد: دهه فجر فرصتی مناسب است که زمینه برای حضور اندیشمندان، متفکران و استادان دانشگاه فراهم شود که با استفاده از این بزرگان در مراسم‌های دهه فجر بتوانیم این انقلاب را جور دیگری به مردم معرفی کنیم. 
 
در پایان این جلسه اعضای حاضر برنامه‌های پیشنهادی خود را برای برگزاری هر چه بهتر دهه فجر امسال ارایه دادند. کمیته فرهنگی هنری ستاد دهه فجر استان یکی از کمیته‌های بیست و دو گانه ستاد دهه فجر استان خوزستان است که به مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان فعالیت می‌کند.
ایسنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست