• تاریخ:
    Warning: Use of undefined constant date - assumed 'date' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home3/shahrnvs/public_html/wp-content/themes/7shahr/single.php on line 11
    2021-09-18
  • شناسه خبر: 9514

حضور مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس در طرح پنجشنبه جهادی شهرداری اهواز

طرح پنجشنبه های جهادی شهرداری اهواز این هفته با حضور عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی برگزار شد . ...

شهرنوشت ؛ برنامه پنجشنبه های جهادی شهرداری اهواز هر هفته در یکی از مناطق برگزار می شود که در این هفته این طرح در حوزه محلات کم برخوردار منطقه ۶ شهرداری برگزار شده و مدیران سایر مناطق به همراه گروه های عملیاتی شان هرکدام قسمتی از کارهای خدماتی شامل عملیات های آسفالت ، رُفت و روب ، هرس درختان، رنگ آمیزی و سایر خدمات را در منطقه کوی علوی بر عهده گرفتند.

همچنین در این پنجشنبه جهادی نماینده مردم اهواز، کارون، باوی و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی، به همراه سرپرست شهرداری اهواز، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و مدیرعامل آبفا خوزستان از منطقه کوی علوی و وضعیت شبکه های فاضلاب آن به منظور بررسی شرایط این منطقه در صورت شروع بارندگی های امسال، بازدید به عمل آورد.

مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز، کارون، باوی و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی در خصوص مشکل فاضلاب خیابان ارشاد کوی علوی با اشاره به دریافت اعتبار یک هزار و ۷۵۰ میلیارد تومانی برای فاضلاب اهواز اظهار داشت: بعد از این دریافت اعتبار منتظر اقدام عملی از سوی مسئولان ذیربط هستیم؛ بر همین اساس بازدید میدانی از منطقه کوی علوی انجام دادیم تا در کنار مردم این مشکل را بررسی کنیم.

وی با اشاره به اینکه کار نماینده مجلس قانونگذاری و تخصیص اعتبار برای رفع مشکلات مختلف مردم است، افزود: حفظ بازارچه سنتی در کوی علوی از اهمیت بالایی برخودار است و نمی‌خواهیم با تعطیلی آن مشکل معیشتی برای مردم و کسبه بازارچه ایجاد شود.

عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: خط اصلی فاضلاب بازارچه کوی علوی ریزش کرده و هم اکنون، آن هم در فصل تابستان، فاضلاب در معابر خیابان‌های فرعی بالازده و قطعا در فصل پاییز و زمستان با بارندگی این منطقه دچار مشکل می‌شود.

یوسفی ادامه داد: امروز در فصل تابستان برای برنامه‌ریزی و جلوگیری از بروز مشکلات بعدی به همراه سرپرست شهرداری اهواز و رئیس و اعضای شورای شهر و مدیرعامل آبفا خوزستان از این منطقه بازدید کردیم‌.

وی خبر داد: فردا شب نیز برگزاری جلسه‌ در یکی از مساجد محله را برنامه‌ریزی کردیم تا با حضور معتمدین و کسبه محل از آنها برای تعطیلی دو ماهه بازارچه کوی علوی همکاری بگیریم تا با توجه به تخصیص اعتبار برای منطقه اصلاح خط اصلی فاضلاب از سوی آبفا انجام و مشکل خیابان‌های فرعی نیز حل شود.

نماینده مردم اهواز، کارون، باوی، و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: اگر مردم برای جمع‌آوری موقت بازارچه همکاری لازم را داشته باشند، قول می‌دهیم که مسئولان مربوطه به وظایف خود عمل کنند و ما نیز به عنوان نماینده مجلس پیگیری و مطالبه لازم را داشته باشیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست