• تاریخ:
    Warning: Use of undefined constant date - assumed 'date' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home3/shahrnvs/public_html/wp-content/themes/7shahr/single.php on line 11
    2017-11-07
  • شناسه خبر: 758

درویشعلی کریمی مدیر عامل آبفا روستایی خوزستان در مراسم افتتاح طرح آبرسانی بستان به پایانه چذابه / عملکرد قوی سازمان های تابغ وزارت نیرو ، تحت مدیریت و تدبیر استاندار خوزستان در پایانه مرزی چذابه

کریمی با بیان اینکه تمام این موارد با همراهی، هدایت و مدیریت کارآمد استاندار خوزستان انجام‌ شده است، تاکید کرد: اگر دکتر شریعتی از ماه ها قبل پیش بینی همچین مشکلی را نمی کرد‌ و‌ جلسات متعدد تشکیل داده نمی شد، و پیگیری مد ...

شهر نوشت :
درویشعلی کریمی مدیرعامل آبفا روستایی خوزستان در حاشیه افتتاح طرح آبرسانی بستان به پایانه مرزی چذابه به خبرنگار شهر نوشت در خصوص طرح آبرسانی بستان به پایانه مرزی چذابه و خدمات به زوار اربعین حسینی عنوان کرد : پروژه ۲۳ کیلومتر خط انتقال آب از محل تصفیه خانه آب شهری بستان به سمت چذابه که شامل ۲۵ کیلومتر شبکه گذاری در دو سایت قدیم و جدید محل مواکب است امروز افتتاح شد. این طرح آبرسانی۲۳ کیلومتر خط انتقال آب به سمت چذابه می رود و به دست شبکه ای که احداث شده است توزیع می شود.

وی افزود : این خط انتقال آب توسط سازمان آب و برق خوزستان و با اعتبار این سازمان اجرا شده است .

مدیرعامل آبفاروستایی خوزستان اظهار داشت : حدود ۱۵ کیلومتر شبکه های داخلی توزیع آب هم در سایت جدید و هم در سایت قدیمی توسط شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان انجام شد.

کریمی با اشاره به اینکه حدود ۳۰ دستگاه تانکر آب برای مواقع اضطراری برای توزیع آب به وسیله شرکت آب و فاضلاب روستایی برای خدمت به زوار اربعین تخصیص داده شده است، اعلام کرد: علیرغم آنکه مشکلات زیادی برای آب لوله کشی  و آبی که  در سطح شبکه توزیع ، در چذابه در سال گذشته تجربه کردیم، امسال آب بهداشتی غدیر را از طریق تصفیه خانه بستان در چذابه  راه اندازی کردیم و خوشبختانه امسال مشکلی از نظر آب شرب در چذابه نداریم و نخواهیم داشت.

وی خبر از توسعه این طرح آبرسانی و خط انتقال آب در آینده داد و یادآور شد: مشکل فاضلاب را شرکت آب و فاضلاب شهری اهواز حل کرده است، جمع آوری و دفع فاضلاب توسط این شرکت انجام شده است. همکاری سازمانی میان سازمان آب و برق خوزستان، آب و فاضلاب روستایی و‌ شهری اهواز به وجود آمد.  خوشبختانه مجموعه وزارت نیرو هم در بخش برق و هم در بخش آب تلاش های بسیار زیادی داشتند.

مدیرعامل آبفا روستایی خوزستان ، بیان کرد: امسال وزارت نیرو به عنوان شاخص در دستگاه های اجرایی در پایانه مرزی چذابه خوش درخشید.

کریمی در پایان با بیان اینکه تمام این موارد با همراهی، هدایت و مدیریت کارآمد استاندار خوزستان انجام‌ شده است، تاکید کرد: اگر دکتر شریعتی از ماه ها قبل پیش بینی همچین مشکلی را نمی کرد‌ و‌ جلسات متعدد تشکیل داده نمی شد، و پیگیری مداوم و کنترل استاندار وجود نداشت شاید اتفاقی که امروز شاهد آن هستیم حاصل نمی شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست