• شناسه خبر: 13241

مسئول کمیته رسانه نمایشگاه تخصصی نفت اهواز خبر داد: برگزاری کارگاه های گزارش نویسی و تولید محتوای حوزه نفت و انرژی در نمایشگاه نفت

کارگاه های گزارش نویسی و تولید محتوای حوزه نفت و انرژی در نمایشگاه نفت برگزار می گردد/ آگاهی بخشی در حوزه نفت و انرژی یک ضرورت رسانه ای است. ...

به گزارش شهرنوشت به نقل از روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، حامد عباسی فرد با اشاره به ضرورت آموزش خبرنگاران متخصص در حوزه نفت و انرژی گفت: صنعت نفت موتور مُحرک اقتصاد کشور می باشد که تبیین فعالیت ها، ظرفیت ها و دستاوردهای این صنعت برای آحاد جامعه بسیار ضروری است.

وی ادامه داد: باید به کمک اصحاب رسانه و تولید کنندگان محتوا و با گسترش ظرفیت ها و ایجاد خلاقیت و نوآوری به رسالت رسانه ای و آگاهی بخشی خود عمل نماییم.

مسئول کمیته رسانه سیزدهمین نمایشگاه تخصصی نفت با اشاره به فرصت مغتنم برگزاری نمایشگاه تخصصی نفت در استان خوزستان تصریح کرد: درنظر داریم با برگزاری کارگاه های گزارش نویسی و تولید محتوای حوزه نفت و انرژی در سیزدهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان گامی در جهت تقویت توان حرفه‌ای و سطح اطلاعات تخصصی روزنامه‌نگاران این حوزه برداریم.

وی با بیان اینکه رسانه ها و خبرنگاران فعال در حوزه صنعت نفت به عنوان سفیران آگاهی بخشی در سطح جامعه رسالت ارزشمندی در توسعه صنعت نفت بر عهده دارند اظهار داشت: خبرنگاران متخصص در حوزه صنعت نفت باید به تحلیل واقع بینانه رویدادهای مُتعدد بپردازند و اطلاع رسانی شفاف را سرلوحه کار خود قرار دهند.

حامد عباسی فرد با اشاره به اینکه برگزاری این دوره ها سرآغاز حرکتی نوین در حوزه اطلاع رسانی نفت و انرژی خواهد بود گفت: آگاهی بخشی در حوزه نفت و انرژی یک ضرورت رسانه ای است.

گفتنی است برگزاری دوره های تخصصی گزارش نویسی و تولید محتوا در حوزه نفت و انرژی برای نخستین بار در سطح مناطق نفت خیز جنوب و در تعامل با رسانه های گروهی برگزار می گردد و انتظار می رود در پی آن شاهد اتفاقات مثبت در این حوزه باشیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست