• شناسه خبر: 1714

آیت الله موسوی جزایری :اغتشاش و ایجاد ناامنی حرکت دشمن و مطالبه‌گری کار دوستان نظام/ما در مقابل انتقال آب کارون چون کوه ایستاده ایم .

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان گفت : شما با حضور پرشورتان در راهپیمایی (شکوه وحدت) آرزوی دشمن، ترامپ، نتانیاهو و مرتجعین منطقه به ویژه وهابیت آل‌سعود خبیث را به باد فنا دادید . ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

آیت‌الله سید محمدعلی موسوی‌ جزایری در  راهپیمایی «شکوه وحدت» که امروز (چهارشنبه ۱۳ دیماه ۹۶ ) با حضور اقشار و اقوام مختلف در اهواز برگزار شد ، در سخنانی خطاب به شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی اظهار کرد: حضور شما با این کمیت و کیفیت نشانه چند چیز است ؛ آگاهی ، بصیرت ، درایت و رشد و بلوغ سیاسی در سراسر ایران به ویژه خوزستان و در بین مردم اهواز ، موج می‌زند.

وی افزود : این حضور با شکوه شما نشانه وفاداریتان به اسلام ناب محمدی(ص) و ولایت اهل‌ بیت(ع) ، سربازی برای حضرت مهدی (عج) و بیعت مجدد با مقام معظم رهبری است .

آیت الله موسوی جزایری با اشاره به عنوان این راهپیمایی، گفت: «شکوه وحدت» یعنی ملت ایران،‌ استان خوزستان و ما مردم اهواز در کمال وحدت و اوج اخوت و برادری به سر می‌بریم و همه اقوام و اقشار ، اصناف و دسته‌جات گوناگون مردم ، یک وحدت مثال‌زدنی را برای مردم دنیا به وجود آوردند ؛ این وحدت عزت بخش و این عزت پیروزی‌ آفرین و این پیروزی دشمن‌شکن است .

نماینده ولی فقیه در خوزستان ادامه داد: شما با حضور پرشورتان آرزوی دشمن، ترامپ، نتانیاهو و مرتجعین منطقه به ویژه وهابیت آل‌سعود خبیث را به باد فنا دادید. البته این حضور باعث شادی خانواده‌های شهدایی شد که عزیزانشان را در این راه هدایت کرده و نهال انقلاب اسلامی را با خون جوانان‌شان آبیاری کردند. شما مردم با این حضور، قلب خادمان خود، علما، آیات عظام، مراجع تقلید به ویژه مقام معظم رهبری را شادمان کردید.

آیت‌الله موسوی‌جزایری همچنین افزود : اولین پیام این حضور برای مقام معظم رهبری است که رهبرا آسوده‌ خاطر باش که مردم اهواز همچنان بر بیعت خود پایدار و با ثبات‌قدم ایستاده‌اند و از بیعت خود جدا نخواهند شد. دومین پیام حضور مردم اهواز به سراسر ملت ایران است ؛ ای مردم آسوده‌خاطر باشید که ما مرزداران شما بر همان عهد و پیمان اولیه ایستاده‌ایم و از کشور دفاع خواهیم کرد. همان‌طور که در روزهای اول انقلاب هیچ کس جز خود ما نبود و به تنهایی به جنگ تانک‌های دشمن می‌رفتیم و خدا ما را پیروز کرد.

آیت الله موسوی جزایری با تاکید بر اینکه دشمنان این ملت همچون آمریکا، اسرائیل و اتحادیه اروپا به ویژه آل‌سعودِ خائن و آدم‌کش آرزوی برچیده شدن این انقلاب را به گور خواهند برد، عنوان کرد : محمد بن سلمان این آرزوی خود را که گفته بود جنگ را به داخل ایران می‌کشانم، با فریادهای “مرگ بر آل‌سعود خائن” شما مردم ، به گور می‌برد.

وی همچنین گفت : دشمن بداند که این جمعیت عظیم ، دریای خروشان ملت ایران است نه یک مشت بچه گول‌ خورده .

اینها ملت ایران هستند نه آن مزدوران اغتشاش گری که آمدند و مردم را بی جرم و گناه کشتند و به اموال عمومی تعدی کردند ، مرتجعین منطقه چشم هایشان را باز کنند و بدانند که طرفداران امام خامنه‌ای ، این ملت شجاع و رشیدند.

آیت الله موسوی جزایری با اشاره به اینکه همه ی ما خدمتگزار ملت ایران هستیم گفت : مردم خوزستان همچون گذشته در راه دفاع از انقلاب و آرمان های والای این انقلاب بزرگ آماده هستند.

 

امام جمعه اهواز در بخش دیگری از سخنانش اظاهر کرد : مردم بدانند که ما موضوعی به نام انتقاد سازنده داریم . احتمال می‌رود ، البته هنوز واقع نشده ، که در آینده قرار است بی‌مهری در مورد آب‌های کارون ، دز ، کرخه و مارون در حق ما شود ، اما ما همچون کوه ایستاده‌ایم و مانع می‌شویم و مخالفت می‌کنیم . این مخالفت‌ها به پشتیبانی شما مردم از طرف استاندار‌ ، نمایندگان خبرگان رهبری و نمایندگان مجلس صورت می‌گیرد و به هیچ وجه از حقوق شما مردم شریف کوتاه نخواهیم آمد . شما مردم عزیز حقتان است که انتقاد سازنده نسبت به مسئولان داشته باشید . مطالب و مطالبات خود را به صورت سازنده بگویید ، اغتشاش و ایجاد ناامنی و تعدی ، حرکت دشمن است اما مطالبه‌گری و درخواست حقوق ، کار دوستان نظام است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست