• شناسه خبر: 2422

استاندار خوزستان: ثبات شبکه برق استان در برابر ریزگردها با اقدامات انجام شده در یک سال گذشته حفظ شد.

استاندار خوزستان گفت: ثبات شبکه برق استان در برابر ریزگردها با اقدامات انجام شده در یک سال گذشته حفظ شد و زیرساخت ها مانند سال گذشته آسیب ندید. ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

دکتر غلامرضا شریعتی روز پنجشنبه ۲۶ بهمن ماه در مراسم اختتامیه دومین جشنواره و مسابقات کشوری فناوری های نوین در صنعت آب و برق گفت: این دوره از مسابقات از کیفیت خیلی خوب و مناسبی برخوردار بود و جا دارد از دست اندرکاران برگزاری این جشنواره تقدیر و تشکر می‌کنم.
استاندار خوزستان با اشاره به موج اخیر ریزگردها که از غلظت شدیدی برخوردار بود تصریح کرد: خوزستان روز سه شنبه وضعیت مناسبی نداشت و مردم با گرد و خاک بسیار شدیدی مواجه شدند اما با توجه به اینکه امسال در زیرساخت‌های برق اقدامات خوبی شده بود پایداری و ثبات شبکه برق استان حفظ شد و مانند سال گذشته آسیب ندید و سایر زیرساخت ها با مشکل مواجه نشدند.
شریعتی افزود: انشاالله در خوزستان سرمایه‌گذاری گسترش یابد و زیرساخت‌های این استان در بخش های آب، برق و فاضلاب ارتقا پیدا کند البته دولت هم در این راه اهتمام جدی دارد و در یک سال و اندی اخیر وقت و انرژی زیادی گذاشته است.
استاندار خوزستان با بیان اینکه خوزستان در طول تاریخ جزو اولین ها در کشور بوده است یادآور شد: توسعه و پیشرفت در ایران ابتدا از خوزستان شروع شد؛ پیدایش نفت، اولین نیروگاه برق، اولین پمپ بنزین، اولین سیستم فاضلاب، و …. از خوزستان شروع شد و به جاست که با این ظرفیت و این استان در زمینه تکنولوژی و فناوری عقب نماند و پیشرو باشد.
شریعتی ادامه داد:  این جشنواره امیدی برای ما به عنوان نماد پیشرو بودن جوانان عزیز خوزستان برای مسائل تکنولوژی و فناوری است.
استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: به دلیل مشغله زیاد امکان حضور در این همایش برای من سخت بود اما چون قول داده بودم حضور پیدا کردم همچنین برای اینکه عرض تشکر و تقدیر از برگزارکنندگان بابت این کار ارزشمند و بروز و همچنین ابراز ارادت به شرکت‌کنندگان در این جشنواره داشته باشم.
شریعتی عنوان کرد: چنین مسابقاتی را می توان در شهرهای مختلف برگزار کرد از سرکار خانم اسماعیلی هم تشکر می کنم که این برنامه ها را تشویق و حمایت کرد.
استاندار خوزستان اظهار کرد: سال آینده که چهلمین سال پیروزی انقلاب است این مسابقات در سطح بین‌المللی برگزار خواهد شد و پیشنهادی که مطرح شد برای شرکت ۳۵ کشور آمادگی داریم تمام امکانات را فراهم کنیم و اقدامات لازم را انجام ‌دهیم. در همین راستا ستاد برگزاری تشکیل شود و از ماه آینده برای برگزاری آن برنامه ریزی شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست