• شناسه خبر: 2366

استاندار خوزستان : حضور هوشمندانه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن / حمایت قاطعانه مردم از انقلاب

شریعتی حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را اندیشمندانه دانست و گفت: شعار‌های انقلاب برای تاکید و تلاش در جهت عملی کردن شعارهای اولیه انقلاب یعنی «استقلال٬‌ آزادی٬ جمهوری اسلامی» و رعایت عدل و قسط و عدالت است که همه باید در ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

استاندار خوزستان در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در اهواز ؛ اظهار کرد: امروز حضور مردم اهواز در راهپیمایی سی‌ و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب بی نظیر و وصف نشدنی است و بسیار اندیشمندانه و در جهت حمایت از انقلاب و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی و با شناخت ضرورت‌ها و لبیک به درخواست مقام معظم رهبری و رئیس جمهور برای شرکت در این مراسم است .

استاندار خوزستان عنوان کرد : شعار‌های انقلاب برای تاکید و تلاش در جهت عملی کردن شعارهای اولیه انقلاب یعنی «استقلال٬‌ آزادی٬ جمهوری اسلامی» و رعایت عدل و قسط و عدالت است که همه باید در این مسیر تلاش و حرکت کنند .

شریعتی افزود : این حضور پرشور نشان می‌دهد که یکی از شعارهای مردم در ایران در سال ۵۷ استقلال بود و این ملت خواستار استقلال بودند. حضور مردم نشان‌دهنده این است که اگر بنا باشد تصمیم بگیریم و کاری انجام دهیم٬ خودمان مستقل باشیم و منتظر نباشیم آمریکا برای ما تصمیم‌گیری کند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست