• شناسه خبر: 4191

استاندار خوزستان در شورای اداری استان: بسیج تمامی امکانات استان برای بازگشایی مدارس

استاندار خوزستان اظهار کرد: تمامی امکانات استان را در راستای بازگشایی مطلوب مدارس به کار می گیریم. ...

پیمان نجف پور-شهرنوشت :

به گزارش شهرنوشت : غلامرضا شریعتی امروز یکشنبه (۳ شهریور ۹۸ ) در شورای اداری استان که با محوریت پروژه مهر در سالن امام رضا(ع) برگزار شد، گفت: بعد از خانواده مهمترین نهاد آموزش و پرورش است که مسئولیت تعالی بخشیدن به جامعه را برعهده دارد از این رو تقویت این دو‌ نهاد از برنامه های اساسی ماست.
وی همچنین گفت: محرک اصلی توسعه در یک جامعه نیروی انسانی آن جامعه است و نیروهای انسانی در آموزش و پرورش تربیت می شوند.
استاندار خوزستان آموزش و پرورش را از اولویت های اصلی در استان دانست و تصریح کرد: کمک به توسعه کمی مدارس، انجام فرآیند ساخت و ساز فضاهای آموزشی، شناسایی کودکان بازمانده از تحصیل، اجرای طرح بورسیه تحصیلی جوانه ها برای دانش آموزان کم برخوردار، اجباری کردن پیش دبستانی و انسداد مبادی بی سوادی از برنامه هایی بود که به صورت جدی در آموزش و پرورش خوزستان مورد پیگیری قرار گرفت.
وی کسب رتبه های برتر دانش آموزان خوزستانی در کنکور سراسری و  در جشنواره های فرهنگی و هنری را ماحصل تلاش در این حوزه عنوان کرد و گفت: اجرای پروژه های اجتماعی همانند شناسایی و جذب کودکان بازمانده از تحصیل همچنان ادامه پیدا می کند و در سال تحصیلی آینده بورسیه تحصیلی  با گستره پهناورتری تعداد بیشتری از دانش آموزان محروم را تحت پوسش قرار می دهد.
شریعتی خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش متعلق به همه ماست و مسئول بازگشایی مدارس فرمانداران، بخشداران و دهیاران هستند که باید تمامی امکانات خود را در راستای بازگشایی مطلوب مدارس به کار بگیرند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست