• تاریخ:
    Warning: Use of undefined constant date - assumed 'date' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home3/shahrnvs/public_html/wp-content/themes/7shahr/single.php on line 11
    2021-09-21
  • شناسه خبر: 9537

برگزاری نشست مجمع نمایندگان مردم خوزستان با فرمانده انتظامی استان

نشست مجمع نمایندگان مردم خوزستان درمجلس شورای اسلامی با فرمانده انتظامی استان در سالن جلسات ثامن الحجج ستاد فرماندهی انتظامی استان برگزار شد. ...

به گزارش شهرنوشت به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سردار “سید محمد صالحی” در دیدار با مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی و تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت: با توجه به نقش موثر نمایندگان در ارتقاء امنیت استان، انتظار ما بر این است نمایندگان با وضع قوانین جدید و بازدارنده در حوزه پیشگیری از وقوع جرایم و کاهش آسیب‌های اجتماعی کمک موثری را داشته باشند.

وی با شاره به اهمیت و جایگاه خاص نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی خطاب به آنها بیان داشت : تقاضای ما از شما این است که در مباحث فرهنگی مرتبط با تیراندازی‌های غیرمجاز ورود موثر و جدی داشته باشید چرا که این امر موجب آسیبهای اجتماعی و فرار سرمایه ها ازاین استان شده است ما اقدامات سلبی خودمان را انجام داده ایم به گونه ای که حدود ۸۵ درصد از تیراندازیهای غیرمجاز کشف و متهمان مرتبط شناسایی و دستگیر شده اند.

فرمانده انتظامی استان در زمینه قتلهای استان به پایین آمدن آستانه تحمل مردم اشاره کرد و گفت :اکثر این قتلها ارتباطی به پلیس نداشته و بسیاری از آنها نه با احکام قضایی و قصاص بلکه با میانجیگری حل شده و این موضوع باعث تکرار جرم است
سردار صالحی با اشاره به اینکه ۵۰ درصد از سرقتهای خرد توسط معتادین متجاهر اتفاق می افتد افزود :محلی برای نگهداری آنها وجود ندارد و در اینجا نیازمند ارتقاء کمپهای ماده ۱۶ در استان می باشیم .

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه از ابتدای سال تا کنون ۳۴ طرح طرح مقابله با سرقت های عادی به مرحله اجرا گذاشته شده است اظهار داشت : از ابتدای سال جاری تعداد ۲ هزار و ۱۴۲ قبضه سلاح جنگی و شکاری جمع آوری شده است
وی افزود: از ابتدای سال تا امروز یک تن و ۲۲۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شده است.

سردار صالحی با بیان اینکه در حال حاضر مردم نگران فرزندانشان هستند کفت : نگرانی مردم بیشتر از خرده فروشهای مواد مخدر است تا باندهای بزرگ بدلیل اینکه احساس می کنند ممکن است فرزندانشان گرفتار این بلای خانمانسوز شوند.

وی به شرایط خدمتی کارکنان خدوم نیروی انتظامی در شرایط کرونا اشاره کرد و گفت: در حوزه کرونا بعد از کادر پزشکی و درمان، بیشترین عملکرد مربوط به اقدامات و ماموریتهای نیروی انتظامی می‌باشند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان اظهار داشت: در این دیدار نمایندگان مردم شریف استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی ضمن طرح موضوعات انتظامی و امنیتی مربوط به حوزه استحفاظی خود و تقدیر و تشکر از عملکرد و اقدامات مجاهدانه مامورین نیروی انتظامی ،تاکید داشتند که از تمام ظرفیت های مجلس شورای اسلامی در راستای تقویت ناجا و به ویژه فرماندهی انتظامی استان خوزستان بهره گیری خواهند نمود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست