• شناسه خبر: 1405

در اعتراض به عملکرد عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست / نمایندگان خوزستان در مجلس جلسه شورای اداری استان را ترک کردند .( گزارش تصویری)

نمایندگان مردم استان خوزستان در اعتراض به عملکرد عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور جلسه شورای اداری استان را ترک کردند. ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

جلسه شورای اداری استان خوزستان که امشب ۲۰ آذرماه حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور و  محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت ، محمود حجتی وزیر جهادکشاورزی در سالن شهید علی هاشمی استانداری خوزستان برگزار شد.
در ابتدای این جلسه به محض ورود عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به سالن، تعدادی از نمایندگان مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی در اعتراض به نامه محرمانه صدور مجوز انتقال آب از سرشاخه های کارون و دز به معاون اول رئیس جمهوری به او اعتراض کردند.

کلانتری در پاسخ به اعتراض نمایندگان مبنی بر انتقال آب از سرچشمه های کارون، گفت: خوزستان مشکل آب ندارد.

ناصری نماینده شادگان در پاسخ وی گفت: اگر خوزستان مشکل آب ندارد، چرا نخلستان ها و تالاب های ما و زمین های کشاورزی خشک شده اند؟

قاسم ساعدی نماینده دشت آزادگان نیز خطاب به رئیس سازمان محیط زیست گفت: شما با چه رویی در این جلسه حاضر شده ای؟ اگر مهمان خوزستانی ها نبودی با زبان دیگری با شما صحبت می کردیم.

نمایندگان معترض در حالیکه پاسخی از کلانتری در خصوص نامه ی محرمانه اش به جهانگیری دریافت نکردند، جلسه ی شورای اداری استان را ترک کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست